Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Nuk


kategoria:

Butelki


Ocena:
3 oceny

Cena: 16 zł
Opis produktu

Nuk, First Choice, Butelka ze smoczkiem 0-6mc

Wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego tworzywa, które nie zawiera bisfenolu A (polipropylen - PP). Butelka w zestawie z anatomicznym silikonowym smoczkiem z odpowietrzaczem - rozmiar 1 (0-6 mies.), M (do mleka) oraz osłonką, nakrętką i kapslem.
Dostępna w różnych rozmiarach: 110, 240, 330 ml.
Butelki dostępne są ze smoczkiem lateksowym lub silikonowym.
Oceny użytkowników produktu 

Nuk, First Choice, Butelka ze smoczkiem 0-6mc

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Alicja Filipkowska
Alicja Filipkowska

2015-07-09 00:24

Polecam

Butelka bardzo dobra, u mnie jedyna jaka się sprawdziła zaraz po urodzeniu. Maluch od razu załapał smoczka, nie dusił się podczas picia płynów czy mleka. Butelkę łatwo się czyści, jest malutka wiec łatwo ją trzymać i podawać dziecku. Malutkim minusem jak dla mnie jest troszkę nieprzyjemny, wyczuwalny zapach lateksowego smoczka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Kamila Biegun
Kamila Biegun

2015-03-31 21:31

zły smoczek

Sama butelka jest bardzo dobrej jakości, choć po jakimś czasie użytkowania zaczęły się ścierać kolorowe nadruki. Wadliwy jest za to system odpowietrzania smoczka, który ma poniekąd zapobiegać kolkom. Nie działa on niestety wcale - trzeba ręcznie odpowietrzać butelkę co kilka łyków odkręcając inaczej smoczek zasysany jest do środka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Szymańska
Ewelina Szymańska

2014-09-14 17:12

polecam

rózowa buteleczka Nuk first choice to nasza pierwsza butelka z seri Nuk jaka posiadaliśmy. Smoczek idealnie wyprofilowany do malutkiej buźki dziecka. Moje dzieci nie miały najmniejszych trudnośći by nauczyć się z niej pić. Piły przez nie mleko oraz specjalne herbatki antykolkowe dla dzieci :)Butelka nie za duża nie za mała.Łatwa do umycia. Myślę że gdybym znów miała mieć dziecko ponownie jako pierszą naszą buteleczkę wyb rała bym nuk first choice oraz bardzo polecam ją dla świeżo upieczonych mamusiek i ich pociech :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?