Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Trójka – znaczenie liczby

| aktualizacja: 24.06.2014 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
horoskop dla dzieci, numerologia, trójka
fot. Fotolia
Numerolodzy uważają, że tak jak w gwiazdach, tak i w liczbach jest zapisany charakter człowieka. Chcesz wiedzieć, co cyfry mówią o Twoim dziecku? Sprawdź jakim jest numerkiem - tym razem piszemy o małych Trójkach.

Trójka – znaczenie liczby

Gwiezdnym opiekunem Twojej małej Trójki jest Jowisz, który obdarzył go dobrym gustem i talentami artystycznymi.  Trójka patrzy na świat przez różowe okulary, tryska radością życia i nawet nie przyjdzie jej do głowy, by martwić się na zapas. Nienawidzi nudy, a ogromna ciekawość sprawia, że o wszystkim musi przekonać się sama. Ostrzeżenia rodziców puszcza mimo uszu. Trójka jest jak żywe srebro, ma mnóstwo pomysłów, które nie zawsze Cię zachwycają. Bujna wyobraźnia pomaga jej uwierzyć, że kij od szczotki to dziki rumak, a kamizelka mamy - zbroja rycerza.

Trójka w przedszkolu i szkole

Maluchy lubią Twoje dziecko za pomysłowość i fantazję, z nim nie sposób się nudzić. Często jednak próbuje uszczęśliwiać koleżanki i kolegów trochę na siłę, według swojej recepty, nie rozumiejąc, czemu protestują. Nauczyciele nie mają z Trójką łatwego życia i często na nią narzekają. Chętnie uczy się tylko wówczas, gdy wykładowca potrafi ją zaciekawić. Trudno jej spokojnie usiedzieć  w ławce, a gdy profesor tłumaczy coś zbyt rozwlekle, buja myślami w obłokach albo skupia się na czymś innym. Głównie na tym, jak rozbawić klasę, by wreszcie coś się działo. Próbuje np. trudnym pytaniem zapędzić nauczyciela w kozi róg. Zawsze jednak wyczuwa granicę, do których może się posunąć. Nie lubi się narażać i pakować w kłopoty.

Jak postępować z Trójką

Przede wszystkim zapewniaj swojemu dziecku jak najwięcej ruchu i urozmaiconych zabaw, żeby z nudów nie wymyślało głupstw. Zamiast czegoś zakazywać, spróbuj wytłumaczyć obrazowo maluchowi, czym może się skończyć niebezpieczna zabawa. Ucz też liczenia się z cudzym zdaniem i staraj się, by Twoja pociecha nie wyrosła na rozkapryszonego dzieciaka, który zawsze będzie próbował narzucić swoją wolę innym. Co tu kryć, Trójka czuje się pępkiem świata!

Co wyrośnie z dziecka-trójki

Pewnie wybierze zawód związany z jakimś rodzajem sztuki, np. muzyką, malarstwem. Może zrobić zawrotną karierę. Będzie też doskonałym lekarzem, prawnikiem albo politykiem. Łatwo osiągnie to, co sobie zaplanuje. Serce Trójki może zdobyć tylko ktoś nietuzinkowy, z fantazją i poczuciem humoru.

Co przynosi szczęście Trójce

kolory: granat, fiolet, purpura, czerwień, błękit
kamienie: szafir, lapis-lazuli, turkus, topaz, chryzolit
zapach: ambra
maskotka: delfin
dni tygodnia: wtorek, czwartek, piątek
dni miesiąca: 3, 12, 21, 30
liczby: 39, 48, 57, 66, 75, 84
znane Trójki: Elżbieta - królowa Anglii,  Winston Chrchill, Felix Mendelssohn, Vincent van Gogh, Kevin Costner, Benny Hill, Witold Pyrkosz
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

ewa
ewa | 2016-02-08 15:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

W sprawach miłosnych i nie tylko konsultuje się z Paulusem (wrozbitapaulus.pl) , pisze on całą prawdę, wszystko co przewidywał w moich sprawach się potem ziściło.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?