Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Mead Johnson Nutrition


kategoria:

Mleka następne


Pojemność: 400 g ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 48 zł
Opis produktu

Nutramigen 2 LGG, Hipoalergiczny preparat mleko zastępczy

Hipoalergiczny preparat mleko zastępczy Nutramigen 2 LGG firmy Mead Johnson polecany jest dzieciom, które mają alergię na mleko. Preparat Nutramigen 2 LGG jest bezpieczny dla małych alergików, ponieważ zawarte w nim białko mleka krowiego jest pocięte (zhydrolizowane) na małe fragmenty i w związku z tym układ immunologiczny niemowlęcia z alergią na mleko nie rozpoznaje już białka mleka krowiego jako zagrożenie. 
Nutramigen LGG zawiera korzystne żywe bakterie wyselekcjonowanego szczepu Lactobacillus rhamnosus GG (znak towarowy LGG). Stymuluje rozwój naturalnej tolerancji na białko mleka krowiego. W jednym z badań po 12 miesiącach stosowania Nutramigenu LGG, 79% niemowląt z alergią na mleko krowie nabyło tolerancję na białko mleka krowiego (w porównaniu do hydrolizatu kazeiny bez LGG lub do mieszanek opartych na soi, hydrolizatach ryżu lub preparatach aminokwasowych). 
Preparat ten zawiera wszystkie składniki odżywcze wymagane dla prawidłowego wzrostu i zawiera kwas tłuszczowy omega 3, zwany DHA. Poziom DHA w Nutramigen 2 LDD - 0,3% DHA wspomaga prawidłowy rozwój wzroku u niemowląt w wieku do 12 miesięcy, przyjmujących 100 mg DHA dziennie.
Nutramigen 2 LGG jest przeznaczony dla dzieci od 6. miesiąca życia. Preparat został wzbogacony dodatkową ilością wapnia dla starszych dzieci. Nutramigen 2 LGG może być stosowany zamiast mleka u dzieci powyżej 12. miesiąca życia, w celu wspomagania prawidłowego żywienia dziecka.

Gdzie można kupić: apteka internetowa aptekadziecka.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Nutramigen 2 LGG, Hipoalergiczny preparat mleko zastępczy

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Sandra
Sandra

2016-12-09 00:42

Koniec problemów z brzuszkiem

Bardzo dobry zamiennik mleka dla małych alergików o wrażliwych brzuszkach. Po kilku miesiącach stosowania widzę ogromną poprawę – nie mamy już problemów z brzuszkiem. Smak i zapach mogą na początku drażnić, ale moje dziecko tak się przyzwyczaiło, że Nutramigen zastąpił mu mleko do płatków. Mnie zapach też nie przeszkadza, najważniejsze, że działa.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika
Monika

2016-11-29 14:29

u mnie się sprawdziło

Stosowałam to mleko przez 2 miesiące. Dziecko dobrze je tolerowało - żadnych problemów ze strony układu pokarmowego (choć wiem, że czasem dzieci po tym mleku ulewają). Wadą mleka jest jego smak i zapach... (bardzo specyficzny niestety), ale to akurat drobiazg. Najważniejsze, że skończyły się zaparcia.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?