Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Sangotrade


kategoria:

Materace i ochraniacze do łóżeczka


Pojemność: 1 ml/g
Autor: Natalia
Ocena:
1 ocena

Cena: 149 zł
Opis produktu

Sangotrade, Ochraniacz na całe łóżeczko Dziewczynka z balonikami

Ochraniacz na całe łóżeczko Dziewczynka z balonikami Sangotrade został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Ochraniacz można zamocować na cały obwód łóżeczka. Zabezpiecza on dziecko przed ewentualnym uderzeniem się w szczebelki łóżeczka, ale jest również ozdobą pokoiku dziecięcego. 
Ochraniacz ma motyw dziewczynki na hulajnodze z żółtymi balonikami i psem. Wymiary: dwa rozmiary do wyboru (360 cm lub 420 cm) (+/- 2 cm). 
Ochraniacz na szczebelki jest w 100% bawełniany, wypełniony wysokogatunkową włókniną poliestrową o sporej gramaturze (400 g), co daje aż 4 cm grubości. Jest on wyposażony w 19 szerokich i mocnych troczków, dzięki którym nie będzie się obsuwał i wyginał, zawiązane troczki ślicznie zdobią łóżeczko, tworząc kokardy. Wypełnienie ochraniacza na szczebelki można wyjąć – nie ma problemu z praniem.

Gdzie można kupić: sklep internetowy sangotrade.pl
Oceny użytkowników produktu 

Sangotrade, Ochraniacz na całe łóżeczko Dziewczynka z balonikami

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 10:05

Pomocny

Ochraniacz wykonany jest z wysokiej jakości materiału. Dzięki zastosowaniu licznych troczków nie obsuwa się idealnie leży na szczebelkach. Jest ładny kolorystycznie, wzór w postaci dziewczynki z balonikami i pieska przykuwa uwagę dziecka. Ochraniacz stanowi świetną ochronę dla dzieci przed uderzeniami i ładnie się w nim łóżeczko prezentuje. Po praniu materiał nie traci na jakości. Zachowuje swoje walory estetyczne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?