Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Od ciebie zależy, czy Adaś dostanie lanie! - film

| aktualizacja: 17.03.2014 | 2

Niby proste zadanie matematyczne, ale jeśli się pomylisz … Ta interaktywna kampania rozprzestrzenia się po internecie jak wirus ... i bardzo dobrze!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
pomóż Adasiowi rozwiązać zadanie, kampania społeczna, przemoc wobec dzieci
fot. materiały prasowe

Twoim zadaniem jest pomoc kilkulatkowi w rozwiązaniu równania. Zanim jednak przystąpisz do obliczeń, usłyszysz wykrzyczane dosadne słowa ojca Adasia: "Wiesz, ile to jest 3-3? Zero kompletne zero tak jak ty!". Po takim przekazie spróbuj rozwiązać zadanie. Czy nie ogarnie cię strach? Co się stanie, gdy się pomylisz?

Tobie nic, a za to Adaś usłyszy od zdejmującego pasek ojca: "Pod ścianę debilu!".

Mocna, wstrząsająca, przerażająca – takie słowa same nasuwają się po obejrzeniu kampanii Fundacji Dzieci Niczyje. Jej celem jest wpisanie się w pamięć numeru KRS fundacji, a tym samym przekazanie 1% na rzecz organizacji. Akcja uświadamia, jak może wyglądać codzienność dzieci doświadczających przemocy. Wskazuje też, co możemy zrobić, aby przerwać ich dramat.

Misją Fundacji Dzieci Niczyje jest ochrona i zapewnienie bezpiecznego dzieciństwa każdemu dziecku. Pomaga ona dzieciom, które doświadczyły przemocy.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

sysunia
sysunia | 2014-03-17 16:47 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

troche z tego przezylam na wlasnej skorze niestety i tez matematyka byla nr 1 ! ciary mam jak to ogladam! nie bijcie swoich dzieci.... i nie upokarzajcie przez zle slowo .....

Odpowiedz

stan
stan | 2014-03-17 11:38 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Jeju, jak pod taką presją można zrobić cokolwiek?!

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?