Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Jesteś zapracowaną mamą i chcesz karmić piersią? Jest na to sposób!

| aktualizacja: 20.04.2016 | 0

“Mam nadzieję, że kobiety uwierzą, że mogą być pełnoetatowymi mamami jednocześnie rozwijając karierę” – mówi Melissa, młoda mama, której zdjęcie podbija serca innych mam.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
fot. Facebook/Breastfeeding Mama Talk
Bycie rodzicem, a w szczególności bycie mamą, wiąże się ze specjalnymi umiejętnościami: wyjątkową podzielnością uwagi, ponadprzeciętną kreatywnością, anielską cierpliwością i zdolnością do robienia kilku rzeczy jednocześnie. Karmiące mamy są tego najlepszym przykładem!

"Nie rezygnujcie z karmienia piersią"

Na facebook’owym profilu wspierającym karmiące mamy pojawiło się zdjęcie, które stało się ogromną inspiracją dla wielu kobiet. Melissa Bressler, młoda mama i radioterapeutka, siedzi przy komputerze, pracuje, je obiad i jednocześnie odciąga pokarm z piersi. Wszystkie mamy posiadają magiczną moc wielozadaniowości

“Mam nadzieję, że inne mamy poczują, że wciąż mogą zapewnić dziecku najlepszy pokarm – własne mleko. Nawet wtedy, jeśli są studentkami albo pracują zawodowo. To ważne, żeby kobiety miały świadomość, że mają taką możliwość" mówi Melissa, która urodziła córeczkę będąc jeszcze w szkole. 

Wiele kobiet ma problemy z laktacją, część z nich nie jest w stanie karmić malucha piersią, ani nawet odciągać pokarmu. Mamy, które mogą karmić, ale przestają ze względu na inne obowiązki, powinny spróbować innych rozwiązań – apeluje Melissa.

W komentarzach pod postem możemy zobaczyć wiele zdjęć mam odciągających pokarm: w pracy, w samochodzie, przy posiłku, z dziećmi na rękach.

Zobacz:


 
 

Co myślicie o apelu Melissy? Odciąganie pokarmu jest rozwiązaniem dla zapracowanych mam?

Czytaj także: Czy mleko mamy jest trucizną?!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?