Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Odpuść sobie

| aktualizacja: 08.07.2014 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
edipresse.IS052-052.jpg
fot. Edipresse
Kiedy ostatni raz byłaś sama na kawie albo w kinie? Przed porodem, a może jeszcze dawniej? Czas to zmienić – dzisiaj zrób coś wyłącznie dla siebie!
Kiedy ostatni raz bylaś sama na kawie albo w kinie? Przed porodem, a może jeszcze dawniej? Czas to zmienić – dzisiaj zrób coś wyłącznie dla siebie!

Dzień Matki tuż, tuż – pewnie Twoja pociecha (z małą pomocą Taty) już szykuje dla Ciebie jakąś niespodziankę. Ale zanim nadejdzie to domowe święto, sama zrób coś tylko dla siebie. Zasługujesz na odrobinę słodkiego egoizmu – przecież od początku ciąży niemal przez cały czas Twoje myśli krążą wokół maluszka.

Wolne popołudnie wykorzystaj na... naukę. Ale nie na nudne wkuwanie słówek lub matematycznych wzorów, ale na zdobywanie praktycznych i... wyjątkowo przyjemnych umiejętności. Jakich? Sprawdź sama.

A może wolisz trochę poleniuchować i nic w sobie nie zmieniać? Znakomicie – wyjdzie Ci to tylko na zdrowie. Przekonaj się o tym.

Jeśli zaś po kilku godzinach sam na sam z książką lub poduszką dopadną Cię wyrzuty sumienia (takie w stylu: „Jestem wyrodną matką, bo nie spędzam każdej wolnej chwili z moim małym skarbem”) tutaj znajdziesz na nie skuteczne lekarstwo.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?