Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Oferta prenumeraty Mamo to ja

| aktualizacja: 15.10.2012 | 0

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(9)
Jak zamówić prenumeratę miesięcznika "Mamo to ja"?

PRENUMERATA POCZTOWA
Przedpłaty na prenumeratę krajową są przyjmowane we wszystkich urzędach pocztowych na terenie całego kraju oraz przez listonoszy (od osób niepełnosprawnych w miastach) od wszystkich mieszkańców wsi i małych miasteczek, gdzie dostęp do urzędu pocztowego jest utrudniony.

Termin przyjmowania przedpłat w urzędach pocztowych właściwych dla miejsca zamieszkania:
Na I kwartał - do 25 listopada,
Na II kwartał - do 25 lutego,
Na III kwartał - do 25 maja, 
Na IV kwartał - do 25 sierpnia.

Wpłaty na prenumeratę są przyjmowane bez pobierania dodatkowych opłat.
www.poczta-polska.pl/prenumerata

PRENUMERATA RUCH
Przedpłaty przyjmują jednostki kolportażowe właściwe dla miejsca zamieszkania.

Termin przyjmowania przedpłat:
- do 5 grudnia na I kwartał, półrocze i rok następny,
- do 5 marca na II kwartał,
- do 5 czerwca na III kwartał i II półrocze roku bieżącego,
- do 5 września na IV kwartał
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronach internetowych www.ruch.com.pl oraz ruch.pol.pl


PRENUMERATA WYDAWNICZA 


•   płacąc kartą płatniczą (VISA Classic, Master Card) klikając ikonkę "DotPay" znajdująca się poniżej. Prenumerata rozpocznie się najpóźniej w ciągu 4 tygodni od chwili złożenia zamówienia.


•   wysyłając e-mail bok@edipresse.pl. W ciągu 24 godzin otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia wraz z informacją, od którego numeru rozpocznie się Twoja prenumerata (płatności za cały okres z góry dokonuje się wtedy za pomocą załączonego do pierwszej przesyłki blankietu). 


•   telefonicznie pod numerem telefonu (022) 584 22 22 w godzinach 8-17:30 od poniedziałku do piątku. W trakcie rozmowy otrzymasz informację, od którego numeru rozpocznie się Twoja prenumerata (płatności za cały okres z góry dokonuje się wtedy za pomocą załączonego do pierwszej przesyłki blankietu).


•   wysyłając SMS pod numer 72012 o treści PRENUMERATA.MTJ. Po kropce wpisz swoje imię, nazwisko i dokładny adres zamieszkania, (np.PRENUMERATA.MTJ.JANINA,NOWAK,CICHA,132/6,62-200,GNIEZNO). Koszt SMSa 2 zł (2,46 zł brutto). Oferta dotyczy prenumeraty rocznej bez dodatku (płatności za cały okres z góry dokonuje się wtedy za pomocą załączonego do pierwszej przesyłki blankietu).

CENNIK PRENUMERATY WYDAWNICZEJ


Cena rocznej krajowej prenumeraty (12 numerów)
wariant z dodatkiem* -  48,00 PLN (4,00 egz.) 

wariant bez dodatku -    20,40 PLN  (1,70 egz.)Cena rocznej zagranicznej prenumeraty (12 numerów)
wariant z dodatkiem* -  168,00 PLN (14,00 egz.) 

wariant bez dodatku -    140,40 PLN  (11,70 egz.)* O rodzaju dodatku decyduje Wydawca


Jeżeli chciałbyś zamówić prenumeratę zagraniczną z wysyłką pocztą lotniczą zadzwoń i zapytaj o cenę pod numerem (022) 584 22 22 w godzinach 8.00 - 17.30 od poniedziałku do piątku. Prenumeratę można zamówić na dowolny okres, nie krótszy jednak niż kwartał.
REALIZACJA PRENUMERATY WYDAWNICZEJ

Prenumerata realizowana jest za pośrednictwem Poczty Polskiej i RUCH.

Sposób dostawy prenumeraty wydawniczej:
- listy zwykły pod wskazany adres
- odbiór w wybranym punkcie sprzedaży RUCH w pobliżu miejsca zamieszkania lub miejsca pracy ustalonym podczas rozmowy z konsultantem.
Reklamacje dotyczące braku dostawy konkretnego wydania należy zgłaszać nie wcześniej niż 2 dni po ukazaniu się tego wydania na rynku.PROMOCJE

Sprawdź w bieżącym wydaniu czy trwa promocja bądź uzyskaj informację pod numerem telefonu (022) 584 22 22 w godzinach 8.00 - 17.30 od poniedziałku do piątku. Prezenty promocyjne oferowane na łamach czasopisma wysyłamy listem poleconym po weryfikacji zapłat, w ciągu 1 miesiąca od daty zapłaty za prenumeraty. W przypadkach szczególnych zastrzegamy sobie prawo do wysyłki innego prezentu o podobnej wartości rynkowej.PONADTO
Prenumeratorowi przysługuje prawo do rezygnacji z prenumeraty, w dowolnym momencie jej trwania. Wydawnictwo zwraca część wpłaty za niezrealizowane numery prenumeraty w terminie 14 dni od otrzymania zgłoszenia. Rezygnacja wymaga formy pisemnej (e-mail, fax, list). Prenumerator ma możliwość zgłoszenia Wydawnictwu ewentualne braki w dostawach lub fakt otrzymania egzemplarza z wadami jakościowymi. Reklamacje dotyczące braków powinny być zgłaszane natychmiast po stwierdzeniu braku ciągłości w numeracji. Reklamacje dotyczące wad jakościowych powinny być zgłaszane natychmiast po ich stwierdzeniu, nie później niż 3 dni od daty dostawy. 
Wydawnictwo uzupełnia braki lub wymienia wadliwy egzemplarz. Jeżeli reklamacja nie zostanie zrealizowana, Wydawnictwo przedłuży prenumeratę o odpowiednią ilość egzemplarzy lub zwróci prenumeratorowi należną kwotę. 
Gwarantujemy niezmienność cen przez cały czas trwania prenumeraty.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.30
pod numerem telefonu (022) 584 22 22
e-mail bok@edipresse.pl
GG 39108631

Nasi konsultanci udzielą Państwu porady i pomogą rozwiązać pojawiające się problemy.

Powyższe warunki prenumeraty stanowią regulamin, który osoba zamawiająca akceptuje w momencie zamówienia.


dotpay

 

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?