Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych Filmów Animowanych

| aktualizacja: 29.05.2012 | 0

12-13 czerwca 2012r., Centrum Sztuki Dziecka zaprasza serdecznie na projekcje filmów animowanych nadesłanych na Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych Filmów Animowanych Halo Echo!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
centrum sztuki dziecka
Po trwającej godzinę projekcji dzieci będą mogły poznać ciekawostki o ruchomych obrazach i wziąć udział w krótkim warsztacie. Udział w imprezie i warsztatach jest bezpłatny, prosimy jednak o wcześniejszą rezerwację miejsc. Do udziału w projekcjach i warsztatach zachęcamy również zorganizowane grupy szkolne.
 
Grono twórców, związanych ze środowiskami dzieci tworzących filmy i entuzjastów tej twórczości, podjęło inicjatywę powołania ogólnopolskiego FORUM prezentacji dziecięcej twórczości filmowej. I tak powstał Ogólnopolski Przegląd Dziecięcych Filmów Animowanych Halo Echo. Pierwsza i główna edycja Przeglądu odbędzie się we Wrocławiu w pierwszych dniach czerwca. Ze wszystkich nadesłanych filmów zostaną wyłonione najpiękniejsze i zaprezentowane w kilku polskich miastach, w tym między innymi w Poznaniu. Na Przegląd nadesłanych zostało ponad 100 filmów! To niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć twórczość dzieci, zobaczyć jak ożywają stworzone przez nie obrazy, poznać historie, które opowiadają!
 
12.06.2012 (wtorek)
godz. 9.00-11.00 i 12.00-14.00
Sala Pod Zegarem / Centrum Kultury ZAMEK, II piętro
 
13.06.2012 (środa)
godz. 9.00-11.00 i 12.00-14.00
Sala Pod Zegarem / Centrum Kultury ZAMEK, II piętro
 
Wstęp bezpłatny, prosimy o przesyłanie rezerwacji miejsc na podany poniżej adres mailowy.
 
Informacje i zgłoszenia:
Agnieszka Krajewska
Centrum Sztuki Dziecka
akrajewska@csdpoznan.pl
61-64-64-478
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?