Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Niewiarygodne: opaska fitness wykryła wczesną ciążę!

| aktualizacja: 12.02.2016 | 0

Czy to oznacza koniec sikania na testy ciążowe? Ta para dowiedziała się, że będzie miała dziecko dzięki... opasce fitness.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
opaska fitness fitbit wykryła wczesną ciążę
fot. Instagram/@fitbitbaby

Nowojorska para – David i Yvonne – to entuzjaści aktywnego stylu życia. Kiedy on dostał na  Gwiazdkę opaskę Fitbit, monitorującą m.in.. puls serca, sen i aktywność fizyczną, ona też zapragnęła mieć taki gadżet. I to właśnie dzięki tej opasce dowiedzieli się, że zostaną rodzicami!Pewnego dnia mężczyzna, sprawdzając dane na opasce swojej dziewczyny, zdziwił się wysokimi  pomiarami pulsu kobiety. Utrzymywały się na wysokim poziomie nawet w czasie odpoczynku. Wszystkie wyniki z ostatnich kilku dni wydały mu się zresztą dziwne. Pomyślał, że urządzenie jest zepsute, zamiast jednak od razu reklamować opaskę, postanowił zapytać na forum internetowym, czy ktoś miał podobne doświadczenia z tym gadżetem i czy można go jakoś zresetować przed uruchamianiem całej procedury zwrotu i reklamacji. 

"Chyba coś jest nie tak z czujnikiem" - napisał. Internauci pospieszyli z pomocą, a jeden trafił w sedno: "Czy doświadczyła czegoś stresującego w ostatnich dniach, a może jest w ciąży?" - zapytał. David podzielił się tą uwagą z Yvonne i oboje uznali, że to może być prawdą, bo od pewnego czasu starali się o dziecko. Kobieta zrobiła test ciążowy i... bingo! Zobaczyli dwie kreski. 

Para jest zachwycona nowiną. "Fajnie będzie kiedyś opowiedzieć dziecku tę historię" - cieszy się David. Już założyli konto na Instagramie, więc jeśli chcecie śledzić losy "fitbitowej" ciąży, zajrzyjcie na profil babyfitbit.

Przeczytaj też:
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?