Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Opowieści Pirata Beczki

| aktualizacja: 19.11.2013 | 0

Po "Opowieści Pirata Beczki" sięgam ze wzruszeniem, bo wiem doskonale, jak powstała ta książka. A powstała na potrzeby starszego syna Romy i Marcina Karasia. Rodzice opowiadali mu przed snem kolejne morskie przygody, które z czasem się zmieniały, nabierały innego sensu i wzbogacały się o kolejne szczegóły.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Pirat Beczka książka dla dzieci

Opowieści Pirata Beczki
Roma Karaś
Poligraf
Dla każdego
Cena: 29 zł


Wszystkie te przygody zostały spisane i traktowane były jak rodzinny skarb, zwłaszcza że w pierwszej jej wersji autorką ilustracji była Babcia Marzena (w drugiej – Anita Zofia Siuda). I to ona namówiła rodziców i ich synów (bo z czasem do opowieści dołączył młodsza latorośl Karasiów), by książkę wydać. Po to, by – jak pisze ojciec rodziny – po latach przeleżanych w szufladzie bawiła inne dzieci, jak kiedyś bawiła nasze.

A o czym jest ta szczególna opowieść? Jej tytuł zdradza treść – o skarbach, bitwach morskich, magicznej lunecie i gadających zwierzętach. Jest też o przyjaźni i o tym, że dzięki przyjaciołom można wyjść z każdej opresji. Więcej o książce można dowiedzieć się na stronie www.piratbeczka.pl, gdzie można znaleźć więcej ilustracji i posłuchać fragmentów książki. W imieniu swoim i autorów zapraszamy!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?