Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Wydawnictwo Zielona Sowa


kategoria:

Dla przedszkolaków (3-6)


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: 14,99 zł
Opis produktu

Osamotniona Dora, Holly Webb (seria Zaopiekuj się mną)

W księgarniach ukazała się kolejna książka z serii "Zaopiekuj się mną" – "Osamotniona Dora". Główna  bohaterka książki – Emma – bardzo chciała mieć psa. To marzenie pewnego dnia się spełniło. Niestety Emma ma również inne obowiązki i nie może przez cały czas być ze swoim szczeniakiem – Dorą. Suczka nie może zrozumieć, dlaczego jej ukochana pani ciągle ją zostawia samą. Kiedy Emma musi wyjechać na dłużej – piesek czuje się nieszczęśliwy i bardzo osamotniony. Nie chce dłużej czekać i postanawia wyruszyć na poszukiwania ukochanej pani. 
Autorką książki jest Holly Webb ma już w swoim dorobku ponad 70 książek dla dzieci, w tym te wchodzące w skład serii "Zaopiekuj się mną". Seria ta pojawiła się na polskim rynku w 2010 r. i liczy już 30 tomów. Każda książka to wzruszająca historia, która uczy dzieci odpowiedzialności i wrażliwości. Dodatkowym autem serii są duże litery, które ułatwiają pierwsze próby samodzielnego czytania. 
W tym roku Wydawnictwo Zielona Sowa kontynuuje współpracę z Fundacją Viva! Część dochodu ze sprzedaży książek z serii Zaopiekuj się mną zostanie przekazana Schronisku dla zwierząt w Korabiewicach. 

Tytuł: Osamotniona Dora
Autorka: Holly Webb
Wydawnictwo Zielona Sowa
Liczba stron: 128
Format 128x198 mm

Gdzie można kupić: księgarnia internetowa zielonasowa.pl
 
Oceny użytkowników produktu 

Osamotniona Dora, Holly Webb (seria Zaopiekuj się mną)

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?