Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

OsmozaCare


kategoria:

Płyny, żele i mydła do mycia i kąpieli


Pojemność: 50 ml/g
Ocena:
0 ocen

Cena: 25 zł
Opis produktu

OsmozaCare, Antybakteryjna pianka do rąk

Antybakteryjna Musująca Pianka do rąk przyjemnie masuje dłonie, oczyszczając je z 99,9% bakterii, wirusów i grzybów. Produkt ma nie tylko właściwości dezynfekujące, ale także odżywiające skórę rąk i paznokci oraz ochronne dzięki formule bazującej na d-pantenolu i prowitaminie B5.

Pianka OsmozaCare jest nowatorskim połączeniem troski o higienę z zabawą dla całej rodziny. Dzieci uwielbiają jej używać ze względu na dźwięk "strzelających bąbelków" w kontakcie z dłońmi. Dodatkowo, pianka pozostawia bardzo przyjemny zapach. Nie podrażnia ani nie wywołuje reakcji alergicznych. Stosuje się ją bez wody i mydła, po jej użyciu dłonie się nie kleją.

Produkt przeznaczony jest dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Dzięki tej innowacyjnej i zabawnej dla dzieci formie, łatwiej jest wyrobić u nich nawyk higieny rąk, istotny szczególnie przed spożywaniem posiłków, przekąsek, zwłaszcza w sytuacjach, gdy nie ma dostępu do wody i mydła (podczas zabaw na świeżym powietrzu, przerw w szkole na boisku czy w ogródku, w trakcie wakacji itp.)
Oceny użytkowników produktu 

OsmozaCare, Antybakteryjna pianka do rąk

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?