Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

OsmozaCare


kategoria:

Chusteczki nawilżane


Pojemność: 40 sztuk ml/g
Ocena:
2 oceny

Cena: 19 zł
Opis produktu

OsmozaCare, Antybakteryjne chusteczki

Antybakteryjne Chusteczki do rąk i powierzchni zamknięte w hermetycznym opakowaniu sprawdzą się w podróży, w domu, szkole czy pracy. Idealnie usuwają zanieczyszczenia, zabijając 99,9% bakterii, wirusów i grzybów znajdujących się zarówno na dłoniach, jak i powierzchniach np. telefonie, klawiaturze, blacie kuchennym czy pilocie od telewizora. 

Antybakteryjne chusteczki do rąk i powierzchni mogą być używane przez osoby z bardzo wrażliwą skórą, ponieważ nie zawierają parabenów ani fenoksyetanolu. Testowane dermatologicznie. Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia. Otaczające nas przedmioty, których na co dzień używamy, to siedliska groźnych bakterii, dlatego mikrobiolodzy zalecają przecieranie ich co jakiś czas chusteczkami antybakteryjnymi.
Oceny użytkowników produktu 

OsmozaCare, Antybakteryjne chusteczki

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-17 21:32

Super

Chusteczki świetnie się sprawdzają do przecierania nimi rąk w miejscu publicznym. Gdy nie mamy możliwości umycia rąk. Fajne też do dezynfekcji zabawek przy niemowlaku. Są łatwe w użyciu. Cena troszkę za wysoka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Aldona Wiechniak
Aldona Wiechniak

2015-09-14 22:22

polecam

Idealne do czyszczenia dłoni, szczególnie przy wyjściu z takich miejsc jak sklep, tramwaj czy autobus, kiedy nie mamy możliwości umycia rąk. Małe i poręczne opakowanie mieści się w torebce, torbie wózkowej. Po przetarciu chusteczką dłonie szybko wysychają. Chusteczki są zamknięte w hermetycznym opakowaniu -ale jakimś trafem przez otwór chusteczki nie chciały wychodzić - otwierałam całe opakowanie więc i z tym szło sobie poradzić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?