Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

OsmozaCare


kategoria:

Płyny, żele i mydła do mycia i kąpieli


Pojemność: 100 ml/g
Ocena:
1 ocena

Cena: 19 zł
Opis produktu

OsmozaCare, Antybakteryjny żel do rąk

Antybakteryjny Żel do rąk bez spłukiwania to idealne rozwiązanie, gdy w pobliżu nie ma wody i mydła (podróż, zakupy, spacer, przemieszczanie się na co dzień publicznymi środkami transportu itp.). Preparat zawiera dwa rodzaje alkoholu oraz naturalny ekstrakt z grejpfruta (wzmacnia działanie antybakteryjne), dlatego usuwa 99,9% bakterii, wirusów (w tym wirus grypy AH1N1) oraz grzybów. Po wyschnięciu na dłoniach pozostaje świeży zapach.

Żel antybakteryjny OsmozaCare to praktyczny i skuteczny produkt dla całej rodziny. Pozwala przestrzegać zasad higieny zawsze i wszędzie. Produkt nie zawiera parabenów ani fenoksyetanolu, jest więc bezpieczny nawet dla bardzo wrażliwych skór.

Produkt przeznaczony dla dorosłych i dzieci powyżej 3. roku życia.
Oceny użytkowników produktu 

OsmozaCare, Antybakteryjny żel do rąk

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Justyna Cygan
Justyna Cygan

2016-09-30 23:50

polecam

Przede wszystkim, skutecznie dezynfekuje dłonie, ładnie je oczyszcza z zabrudzeń i pozostawia miłe uczucie wygładzenia dłoni i czystośći. Początkowo może trochę za mocno czuć woń alkoholu, ale nie wysusza diametralnie dłoni. Jest mały i poręczny, niestety od jakiegoś czasu nie mogę znaleźć go w ofercie na rynku polskim, gdyż firma wycofała się z dystrybucji kosmetyków ta terenie naszego kraju.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?