Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Pabobo


kategoria:

Dodatki do pokoju dziecka


Pojemność: 145 ml/g
Autor: Mablo
Ocena:
3 oceny

Cena: 89 zł
Opis produktu

Pabobo, Lampka Nomade

Lampka dwufunkcyjna Nomade to magiczna lampka nocna, z której dziecko może korzystać na dwa sposoby: jak ze zwykłej lampki stacjonarnej (podłączonej do gniazdka) lub jak z latarki. 
Lampka Nomade jest prosta w obsłudze (nie wymaga baterii, ma wbudowany akumulator): wystarczy ładować ją w gniazdku przez 5 godziny dziennie, by świeciła przez około 70 godzin. Ma również wbudowany czujnik światła, więc włącza się i wyłącza automatycznie. Poza tym jest bezpieczna, ponieważ zawsze pozostaje chłodna w dotyku. 
Lampka jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych: beżowym, fioletowym, niebieskim i miętowym.
Oceny użytkowników produktu 

Pabobo, Lampka Nomade

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-25 13:23

Inna niż wszystkie

Piękna lampka do oświetlenia pokoju naszego maluszka jest zupełnie inne niż wszystkie dostępne na rynku. Niewątpliwą zaletą tego produktu jest oczywiście fakt że nie posiada baterii tylko jest ładowana za pomocą gniazdka i po jednym ładowaniu może świecić os przez 70 godzin. Dodatkowo do wyboru mamy kilka kolorów dzięki czemu każde dziecko dobierze kolor taki jaki będzie chciało

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-26 16:15

Fajna lapmka

Lampka jest dostępna w atrakcyjnych kolorach i wzorach. Świetnie się sprawdza do dziecięcego pokoju. Ma delikatne światełko, nie rażące w oczy. Lampka uatrakcyjnia wnętrze. Dodatkowo może służyć jako latarka. Świetna w czasie wieczornych spacerów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Kluczewska
Joanna Kluczewska

2016-03-04 16:39

Super

Cudowna lampka nocna. Kolory po zaświeceniu nie są ostre co sprawia, że nie razi dziecka w oczy i nie rozprasza go. Maluch czuje się bezpiecznie kiedy ma przy boku takiego "przyjaciela". Jak najbardziej polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?