Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Pabobo


kategoria:

Dodatki do pokoju dziecka


Pojemność: 160 ml/g
Autor: Mablo
Ocena:
2 oceny

Cena: 139 zł
Opis produktu

Pabobo, Lampka Tęczowy Przyjaciel z Savanny

Lampka Tęczowy Przyjaciel może być wspaniałym towarzyszem wieczornych zabaw dla starszych dzieci (jest ona dostępna w kilku wariantach, m.in. Lew, Żyrafa, Hipopotam), ale również przyda się mamom młodszych dzieci, np. przy nocnym karmieniu czy przewijaniu.  
Lampka działa w dwóch trybach: automatycznym (zmienia kolory) lub dekoracyjnym (świeci wybranym kolorem; do wyboru kolory tęczy: czerwony, pomarańczowy, żółty, zielony, niebieski, fioletowy, różowy). 
Dzięki zastosowaniu oświetlenia LED lampka jest bezpieczna – zawsze pozostaje chłodna w dotyku, a także energooszczędna, każde ładowanie wystarcza na długi czas.
Oceny użytkowników produktu 

Pabobo, Lampka Tęczowy Przyjaciel z Savanny

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-25 07:51

Super

Świetna lampka która pomaga naszemu dziecku zasnąć wieczorem ale także zapewnia świetną zabawę podczas dnia. Co ważne jest bardzo bezpieczna ponieważ światło LED nigdy nie sprawi aby lampka była gorąca. Ma piękne kolory i jest bardzo dobrze wykończona. Polecam zarówno dla dzieci jak i dla wszystkich mam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Joanna Kluczewska
Joanna Kluczewska

2016-03-04 16:28

Super

Lampka Tęczowy Przyjaciel z Savanny jest cudowna, Kolory po zaświeceniu nie są ostre co sprawia, że nie razi dziecka w oczy i nie rozprasza go. Maluch czuje się bezpiecznie kiedy ma przy boku takiego "przyjaciela". Jak najbardziej polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?