Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Procter & Gamble


kategoria:

Pieluszki maxi (od 8 do 14 kg)


Autor: Karolina
Ocena:
1 ocena

Cena: 26 zł
Opis produktu

Pampers, Pieluchomajtki 4 (od 9-14 kg)

Pieluchomajtki Pampers Pants 4 (od 9-14 kg) pozwalają cieszyć się suchością aż do 12 godzin. Jest to możliwe dzięki mikroperełkom (Micro Pearls™), które wchłaniają do 30 razy więcej wilgoci, niż same ważą i utrzymują ją z dala od skóry dziecka, a także wydłużonej warstwie chłonnej, która szybko chłonie i rozprowadza wilgoć po całej powierzchni. Jest to szczególnie ważne podczas nocnego snu – żeby maluch przespał spokojnie całą noc, a rano budził się bardziej radosny i uważny. Pieluchomajtki są łatwe w zakładaniu i wygodne w noszeniu. 
Pampers Pants mają elastyczny pasek wokół talii i miękkie wykończenia wokół nóżek, dzięki którym pieluchomajtki komfortowo dopasowują się do kształtów ciała dziecka. Pomaga to zapobiegać przeciekaniu, nawet gdy maluch jest w ruchu. Dodatkowo, nowe pieluchomajtki są wykonane z mięciutkich i oddychających materiałów, które zostały wybrane z myślą o delikatnej skórze dziecka. spędzać zbyt dużo czasu, zmieniając dziecku pieluszkę, ale móc go poświęcić np. na zabawę. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy Pampers
Oceny użytkowników produktu 

Pampers, Pieluchomajtki 4 (od 9-14 kg)

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Jarek Dłubak
Jarek Dłubak

2016-02-27 12:18

bardzo dobre dla dzieci

Pieluschomajtki znakomite, wytrzymałe, miłe w dotyku, przyjemne dla dziecięcej skóry. Rzepy są mocne, pieluszka dobrze dzięki temu utrzymuje się. Nie krępują ruchów wręcz przeciwnie, dziecko swobodnie się porusza. Wygoda i komfort.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?