Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Pampers


kategoria:

Pieluszki junior (powyżej 15 kg)


Autor: Pampers
Ocena:
4 oceny

Cena: 32,99 zł
Opis produktu

Pampers Premium Care, Pieluchomajtki w rozmiarze 5

Pieluchomajtki nowej generacji od Pampers – Innowacyjne Premium Care Pants: szybkie zakładanie, komfortowe w użyciu, bezproblemowa zmiana Pampers wprowadza NOWE, wyjątkowo suche Pampers Premium Care Pants z elastyczną taśmą wokół talii, które pomagają zapewnić skórze dziecka idealne warunki i są tak wygodne, że maluch nawet ich nie zauważy, gdy będzie je miał na sobie.
Pieluchomajtki zostały stworzone specjalnie dla aktywnych maluchów do codziennego używania od momentu, kiedy uczą się stać i poruszać się samodzielnie do czasu aż wyrosną z pieluszek. Otulająca miękkość i doskonała suchość Pampers Premium Care Pants dają dzieciom komfort, dzięki któremu mogą odkrywać świat bez przeszkód i przez to swobodnie go poznawać i rozwijać się. Co więcej, można je niezwykle szybko założyć aktywnemu dziecku i łatwo je zmienić. Mamy wiedzą z doświadczenia, że dzieci uwielbiają czuć się swobodnie. Bez względu na to, czy mówimy o roześmianym maluchu biegającym po plaży, czy o pełnych radości pluskach w wannie, poczucie swobody pozwala dziecku odkrywać świat we własnym rytmie, a poznawanie świata to ważny element zdrowego rozwoju.
Premium Care Pants to:
  • Łatwe zakładanie dziecku, które uczy się samodzielnie poruszać – miękkość i dopasowywanie się do kształtów aktywnego maluszka ułatwiają zakładanie pieluchomajtek. Dzięki elastycznym taśmom wokół pasa i nóżek dziecka, zakładanie Premium Care Pants ruchliwemu maluchowi jest niezwykle łatwe – po prostu należy je wciągnąć jak majteczki.
  • Niezwykły komfort noszenia i 360 stopni elastycznego dopasowania – Pampers Premium Care Pants otulają ciało dziecka ze wszystkich stron. Szeroka, elastyczna taśma wokół talii dziecka pozwala utrzymać pieluchomajtki na miejscu. Miękka siateczka przy wycięciach na nóżki zapewnia maluchowi komfort i chroni przed przeciekaniem.
  • Bezproblemowa zmiana – boczki, które łatwo przerwać, sprawiają, że Premium Care Pants łatwo zdjąć bez potrzeby zsuwania ich w dół. Po użyciu wystarczy pieluchomajtki zwinąć do środka tak jak każdą pieluszkę.
Wszystkie produkty Pampers Premium Care oferują pięciogwiazdkową ochronę skóry dziecka:
  • Otulająca miękkość – cudownie miękkie wykończenie wewnątrz i na zewnątrz pieluszki pomaga delikatnie chronić wrażliwą skórę dziecka i jest dla niego przyjemne w dotyku.
  • Do 12 godzin suchości – wkład chłonny szybko absorbuje wilgoć i utrzymuje ją z dala od skóry dziecka, pomagając ją chronić.
  • Technologia pozwalająca skórze oddychać – tak jak pieluszki Pampers Premium Care we wszystkich rozmiarach, także Premium Care Pants są wykonane z materiałów z mikroporami, które pomagają w cyrkulacji powietrza, pozwalając skórze oddychać, nawet kiedy maluch ma na sobie pieluchomajtki.
  • Balsam pielęgnacyjny na wewnętrznej powłoczce – pomaga chronić delikatną skórę dziecka. • Wskaźnik wilgoci – w kontakcie z wilgocią zmienia kolor z żółtego na niebieski i „podpowiada”, kiedy pieluszka jest zmoczona.
Opakowanie zawiera 20 sztuk.
Oceny użytkowników produktu 

Pampers Premium Care, Pieluchomajtki w rozmiarze 5

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Emilia Markowska
Emilia Markowska

2017-02-28 23:56

Najlepsze

To najlepsze pieluszki, jakie mieliśmy - miękkie, chłodne, bardzo łatwo je nałożyć. Nigdzie nie uciskają, dobrze dopasowują się do kształtów ciała. Dziecko ma w nich swobodę ruchu. My rodzice nie musimy biegać za maluchem, któremu zwisa z jednej strony niedopięta pielucha ;) Po prostu wygoda! Jednak cena odstrasza.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Hanna Górna
Hanna Górna

2017-01-03 11:39

Bardzo praktyczna rzecz

Bardzo się cieszę, że odkryłam Pieluchmajtki Pampers Premium Care. Wcześniej używaliśmy pieluchomajtek innych firm i okazało się, że te są o wiele chłonniejsze - spokojnie wystarczają na całą noc. Są też trwalsze, inne często przy zakładaniu się rozdzierały, a te nigdy! Do tego super mięciutkie i delikatne dla skóry. Droższe od innych, ale warte swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Łukaszyk
Paulina Łukaszyk

2016-06-13 09:10

Rewelacyjne

Jak dla mnie najlepsze pieluszki na rynku. Są dość cieńkie, a jednak bardzo chłonne. Spokojnie wystarczają na 12 godzin snu dziecka. Nawet przy dość obfitym piciu nic nie przecieka. Nie podrażniają i nie obcierają. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Łopatka
Klaudia Łopatka

2015-10-04 22:46

Niezawodne

Pieluszki stworzone dla młodych odkrywców. Dobre rozwiązanie dla dzieci, które nie usiedzą w miejscu 5 minut i z każdym dniem poznają wielki świat coraz bardziej. Łatwe do zakładania jak zwykłe majteczki, rozdzierane po bokach przy zdejmowaniu. Dopasowane do gimnastyki różnego rodzaju, którą stosują nasze maluchy, zarówno koziołki jak i wspinaczki po wysokich kanapowych górach. Szybko wciągają wilgoć a co najważniejsze, są rozciągalne, nie uciskają brzuszka podczas ciągłych przysiadów a zarówno nie zsuwają się z pupy malucha w trakcie biegania. Polecam;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?