Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Pampers


kategoria:

Pieluszki new born (od 2 do 5 kg)


Autor: Pampers
Ocena:
5 ocen

Cena: 55 zł
Opis produktu

Pampers Premium Care, Pieluszki 0 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

Pieluszki mają  unikalne, chłonne kanaliki i jedwabistą powłoczkę, dzięki czemu utrzymują suchość skóry dziecka przez bardzo długi czas, przy jednoczesnym zachowaniu miękkości. Unikalne chłonne kanaliki (opatentowana metoda) sprawiają, że wilgoć wewnątrz pieluszki jest szybko odprowadzana od skóry dziecka i rozprowadzana równomiernie wewnątrz wkładu chłonnego. Superabsorbent, który wchłania wilgoć, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu.
Pieluszki mają wskaźnik wilgotność - pasek na zewnątrz pieluszki; jego zabarwienie dostarcza informacji, czy pieluszkę należy zmienić czy nie. Materiały, które pozwalają skórze "oddychać", to zewnętrzna powłoczka z mikroporami przepuszczającymi powietrze. 
Pieluszki mają elastyczne boczki zaprojektowane tak, aby nie podrażniały skóry dziecka, a także wycięcie na pępuszek. 
Pieluszki mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Pampers Premium Care, Pieluszki 0 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

 (5)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna Woś
Anna Woś

2017-11-26 23:00

Nasze pierwsze

Nasz pierwszy zakup-niestety nie trafiony, córka dostała silnego uczulenia i zostawiłam je koleżance w szpitalu. Nie potrafię zrozumieć fenomenu pieluszek pampers- bo poza tym że uczulaja moje dziecko to nie różnią sie od innych tańszych dostępnych na rynku. Myślę że warto spróbować, ja przerobiłam wszystkie marki i wybrałam Ale nie te :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Służalska
Klaudia Służalska

2017-10-13 19:27

Świetne

Uważam, że pieluszki 0 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami są idealne dla noworodka. Idealnie sprawdzą się już w szpitalu. Pieluszki są bardzo delikatne i mięciutkie, dodatkowo chłonne i nie przeciekają. Łatwo je założyć i sprawdzić czy jest już pełna dzięki sprytnemu paskowi. Polecam:)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
funnymummy

2017-10-12 15:32

Najlepsze pieluszki dla noworodka

Świetne pampersy dla noworodka. Idealne jako pierwsze pieluszki dla delikatnej skóry dziecka. Bardzo dobrze wchłaniają i nie powodują podrażnień. Dostępne w paczuszkach, które można zabrać ze sobą do szpitala. Totalne musi be w wyprawce. Cieniutkie, chłonne i delikatne.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-27 22:31

Polecam

Pieluszki charakteryzują się wysoką chłonnością. Nie pozostawiają mokrego i wilgotnego pampersa. Dzięki temu zapewniają maluchowi komfort i nie odparzają delikatnej pupy. Dzięki paskowi w szybki sposób można sprawdzić w jakim stanie jest pieluszka. Produkt wart swojej ceny. Jak dla nas są jednymi z lepszych pampersów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-02-20 08:38

idealne

Idealne pieluszki dla noworodka. Bardzo delikatne i mięciutkie w dotyku. Dodatkowo super chłonne więc maluszka nie budzi mokra pupa. Bardzo przydatny pasek informujący o wilgotności pieluszki - idealne rozwiązanie dla początkujących rodziców. Nie podrażniały i nie uczulały mojego szkraba. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?