Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Pampers


kategoria:

Pieluszki new born (od 2 do 5 kg)


Autor: Pampers
Ocena:
2 oceny

Cena: 55 zł
Opis produktu

Pampers Premium Care, Pieluszki 0 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

Pieluszki mają  unikalne, chłonne kanaliki i jedwabistą powłoczkę, dzięki czemu utrzymują suchość skóry dziecka przez bardzo długi czas, przy jednoczesnym zachowaniu miękkości. Unikalne chłonne kanaliki (opatentowana metoda) sprawiają, że wilgoć wewnątrz pieluszki jest szybko odprowadzana od skóry dziecka i rozprowadzana równomiernie wewnątrz wkładu chłonnego. Superabsorbent, który wchłania wilgoć, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu.
Pieluszki mają wskaźnik wilgotność - pasek na zewnątrz pieluszki; jego zabarwienie dostarcza informacji, czy pieluszkę należy zmienić czy nie. Materiały, które pozwalają skórze "oddychać", to zewnętrzna powłoczka z mikroporami przepuszczającymi powietrze. 
Pieluszki mają elastyczne boczki zaprojektowane tak, aby nie podrażniały skóry dziecka, a także wycięcie na pępuszek. 
Pieluszki mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Pampers Premium Care, Pieluszki 0 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-03-27 22:31

Polecam

Pieluszki charakteryzują się wysoką chłonnością. Nie pozostawiają mokrego i wilgotnego pampersa. Dzięki temu zapewniają maluchowi komfort i nie odparzają delikatnej pupy. Dzięki paskowi w szybki sposób można sprawdzić w jakim stanie jest pieluszka. Produkt wart swojej ceny. Jak dla nas są jednymi z lepszych pampersów.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-02-20 08:38

idealne

Idealne pieluszki dla noworodka. Bardzo delikatne i mięciutkie w dotyku. Dodatkowo super chłonne więc maluszka nie budzi mokra pupa. Bardzo przydatny pasek informujący o wilgotności pieluszki - idealne rozwiązanie dla początkujących rodziców. Nie podrażniały i nie uczulały mojego szkraba. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?