Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Pampers


kategoria:

Pieluszki mini (od 3 do 6 kg)


Autor: Pampers
Ocena:
1 ocena

Cena: 55 zł
Opis produktu

Pampers Premium Care, Pieluszki 1 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

Pieluszki z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami Pampers Premium Care 1 są przeznaczone dla dzieci ważących od 2 do 5 kg. 
Pieluszki mają  unikalne, chłonne kanaliki i jedwabistą powłoczkę, dzięki czemu utrzymują suchość skóry dziecka przez bardzo długi czas, przy jednoczesnym zachowaniu miękkości. Unikalne chłonne kanaliki (opatentowana metoda) sprawiają, że wilgoć wewnątrz pieluszki jest szybko odprowadzana od skóry dziecka i rozprowadzana równomiernie wewnątrz wkładu chłonnego. Superabsorbent, który wchłania wilgoć, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu.
Pieluszki mają wskaźnik wilgotność - pasek na zewnątrz pieluszki; jego zabarwienie dostarcza informacji, czy pieluszkę należy zmienić czy nie. Materiały, które pozwalają skórze "oddychać", to zewnętrzna powłoczka z mikroporami przepuszczającymi powietrze. 
Pieluszki mają elastyczne boczki zaprojektowane tak, aby nie podrażniały skóry dziecka, a także wycięcie na pępuszek. 
Pieluszki mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Pampers Premium Care, Pieluszki 1 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Weronika Wiatr
Weronika Wiatr

2017-02-09 22:23

Polecam

Bardzo fajne pieluszki jednorazowe. Polecam tym, którzy cenią sobie jakość a cena nie jest decydująca przy zakupach. Nie są to najtańsze pieluchy na rynku. Są bardzo chłonne, delikatne, nie powodują podrażnień skóry dziecka. Dobrze dopasowują się do ciała.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?