Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Pampers


kategoria:

Pieluszki midi (od 5 do 9 kg)


Autor: Pampers
Ocena:
4 oceny

Cena: 55 zł
Opis produktu

Pampers Premium Care, Pieluszki 2 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

Pieluszki z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami Pampers Premium Care 2 są przeznaczone dla dzieci ważących od 3 do 6 kg. 
Pieluszki mają  unikalne, chłonne kanaliki i jedwabistą powłoczkę, dzięki czemu utrzymują suchość skóry dziecka przez bardzo długi czas, przy jednoczesnym zachowaniu miękkości. Unikalne chłonne kanaliki (opatentowana metoda) sprawiają, że wilgoć wewnątrz pieluszki jest szybko odprowadzana od skóry dziecka i rozprowadzana równomiernie wewnątrz wkładu chłonnego. Superabsorbent, który wchłania wilgoć, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu.
Pieluszki mają wskaźnik wilgotność - pasek na zewnątrz pieluszki; jego zabarwienie dostarcza informacji, czy pieluszkę należy zmienić czy nie. Materiały, które pozwalają skórze "oddychać", to zewnętrzna powłoczka z mikroporami przepuszczającymi powietrze. 
Pieluszki mają elastyczne boczki zaprojektowane tak, aby nie podrażniały skóry dziecka, a także wycięcie na pępuszek. 
Pieluszki mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Pampers Premium Care, Pieluszki 2 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-23 18:48

świetny produkt

Pieluszki Pampers Premium Care są bardzo dobre jakościowo. Te pieluszki są chłonne, delikatne i ładnie pachną. Materiał z którego są wykonane nie uczula i nie podrażnia pupy dziecka. Dodatkowo pasek na zewnątrz mówi o zapełnieniu pieluszki.Super produkt ale drogi. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-08 21:42

Super !!!

Pieluszki Pampers Premium Care 2 to świetne pieluszki dla najmłodszych. Nie przeciekają bo są bardzo chłonne. Nie podrażniają, nie odgniatają. Ładnie się dopasowują, fajnie się zapinają, rzepy nie puszczają, nie urywają się. U nas sprawdziły się rewelacyjnie. Polecam !!!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-28 09:03

Super

Fajne mięciutkie pieluszki. Nie podrażniają skóry dziecka. U córki nie było po nich uczulenia i odparzeń. Są drogie ale warto zainwestować w to co najlepsze dla naszego dziecka. Duży plus za wskaźnik wilgotności przydatna rzecz. Dobrze chłonne nie trzeba od razu zmieniać pieluszki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-19 10:26

Niezastąpione

Pieluszki te uważam za niezastąpione. W szczególności podczas pierwszych miesięcy życia naszego malucha. Co prawda na samym początku szło ich trochę więcej, ale dla mnie najważniejsze było dziecko. Wiem, że te pieluszki nie podrażniają delikatnej skóry dziecka,a tym bardziej nie powodują uczulenia. Mogę stwierdzić, że są chłonne i wygodne dla dziecka. Polecam.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?