Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Pampers


kategoria:

Pieluszki midi (od 5 do 9 kg)


Autor: Pampers
Ocena:
4 oceny

Cena: 55 zł
Opis produktu

Pampers Premium Care, Pieluszki 3 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

Pieluszki z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami Pampers Premium Care 3 są przeznaczone dla dzieci ważących od 5 do 9 kg. 
Pieluszki mają  unikalne, chłonne kanaliki i jedwabistą powłoczkę, dzięki czemu utrzymują suchość skóry dziecka przez bardzo długi czas, przy jednoczesnym zachowaniu miękkości. Unikalne chłonne kanaliki (opatentowana metoda) sprawiają, że wilgoć wewnątrz pieluszki jest szybko odprowadzana od skóry dziecka i rozprowadzana równomiernie wewnątrz wkładu chłonnego. Superabsorbent, który wchłania wilgoć, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu.
Pieluszki mają wskaźnik wilgotność - pasek na zewnątrz pieluszki; jego zabarwienie dostarcza informacji, czy pieluszkę należy zmienić czy nie. Materiały, które pozwalają skórze "oddychać", to zewnętrzna powłoczka z mikroporami przepuszczającymi powietrze. 
Pieluszki mają elastyczne boczki zaprojektowane tak, aby nie podrażniały skóry dziecka. 
Pieluszki mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Pampers Premium Care, Pieluszki 3 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Anna Woś
Anna Woś

2017-11-26 23:41

Uczulają

Bardzo się na nich zawiodłam, nastawiłam się na tą markę ale okazała się być przereklamowana. Pieluszki chłonne ale uczają nie tylko moje ale i dzieci koleżanek -to świadczy o nadmiarze chemii w ich składzie. Do tego stosunkowo drogie. nie polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-23 18:49

najlepsze

Pieluszki Pampers Premium Care są bardzo dobre jakościowo. Te pieluszki są chłonne, delikatne i ładnie pachną. Materiał z którego są wykonane nie uczula i nie podrażnia pupy dziecka. Dodatkowo pasek na zewnątrz mówi o zapełnieniu pieluszki.Super produkt ale drogi. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-06-19 16:50

Pampers :)

Pieluszki Pampers Premium Care to jedne z najlepszych pieluszek. Pieluszki są miękkie, delikatne i bardzo chłonne. Po całej nocy nie przeciekają skóra dziecka nie jest mokra. Nie odparzyly mojej córki ani nie powodowały żadnych uczuleń. Rzepy mocne nigdy nie zdarzyło się żeby się urwały. Ja byłam bardzo zadowolona z tych pieluszek i mogę je polecić.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-05-25 21:53

Dla nas numer jeden

Zdecydowanie najlepsze pieluchy. Nie przemakają a to jest dla mnie najważniejsze. Dziecko może swobodnie wykonywać ruchy. Rzepy trzymają bardzo dobrze, a co najważniejsze synek przesypia całą noc i nic nie wycieka. Wkład pochłania wszystko. Synek się nie budzi z płaczem.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?