Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Pampers


kategoria:

Pieluszki maxi (od 8 do 14 kg)


Autor: Pampers
Ocena:
4 oceny

Cena: 55 zł
Opis produktu

Pampers Premium Care, Pieluszki 4 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

Pieluszki z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami Pampers Premium Care 4 są przeznaczone dla dzieci ważących od 8 do 14 kg. 
Pieluszki mają  unikalne, chłonne kanaliki i jedwabistą powłoczkę, dzięki czemu utrzymują suchość skóry dziecka przez bardzo długi czas, przy jednoczesnym zachowaniu miękkości. Unikalne chłonne kanaliki (opatentowana metoda) sprawiają, że wilgoć wewnątrz pieluszki jest szybko odprowadzana od skóry dziecka i rozprowadzana równomiernie wewnątrz wkładu chłonnego. Superabsorbent, który wchłania wilgoć, nie przemieszcza się, nie zbryla i zostaje na swoim miejscu.
Pieluszki mają wskaźnik wilgotność - pasek na zewnątrz pieluszki; jego zabarwienie dostarcza informacji, czy pieluszkę należy zmienić czy nie. Materiały, które pozwalają skórze "oddychać", to zewnętrzna powłoczka z mikroporami przepuszczającymi powietrze. 
Pieluszki mają elastyczne boczki zaprojektowane tak, aby nie podrażniały skóry dziecka. 
Pieluszki mają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka i są rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Pediatryczne, Naczelną Radę Pielęgniarek i Położnych oraz ekspertów zrzeszonych w Europejskim Stowarzyszeniu Dermatologii Dziecięcej. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy ezakupy.tesco.pl
Oceny użytkowników produktu 

Pampers Premium Care, Pieluszki 4 z jedwabistą powłoczką i chłonnymi kanalikami

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Klaudia Osińska
Klaudia Osińska

2017-09-23 18:52

najlepsze

Pieluszki Pampers Premium Care są bardzo dobre jakościowo. Te pieluszki są chłonne, delikatne i ładnie pachną. Materiał z którego są wykonane nie uczula i nie podrażnia pupy dziecka. Dodatkowo pasek na zewnątrz mówi o zapełnieniu pieluszki.Super produkt ale drogi. Polecam

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Monika Gębczyk
Monika Gębczyk

2017-04-08 21:47

Super !!!

Pieluszki są świetne jakość super, nie przeciekają są bardzo chłonne, nigdy nie zdarzyło nam się, żeby pieluszka przeciekła. Są mięciutkie, delikatne na pupci maluszka nie ma odparzeń czy zaczerwień. Nie urywają się rzepy, które się fajnie zaczepia. W nocy również nie przeciekają u nas wytrzymują do 12 godzin, tyle ile córcia śpi. Polecam są warte swojej ceny :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-03-28 13:48

Super

Pieluszki są miękkie i delikatne. Nie gniotą dziecka, świetnie przylegają do skóry. Dobrze chłonną, nie ma obawy że w nocy przeciekną. U nas się świetnie sprawdzały zarówno w nocy jak i w dzień. Córki nie uczulały ani nie odparzały. Materiał jest oddychający więc nie podrażniają skóry. Cena wysoka ale adekwatna do jakości. Na promocji można je kupic w atrakcyjnej cenie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-19 10:16

Bardzo chłonne i wygodne

Pieluszki sprawdzają się świetnie. Zakładamy je przede wszystkim na noc, dzięki temu, że maja super chłonne kanaliki synek zaczął przesypiać całą noc. Warte swojej ceny. Dla mnie najważniejszy jest komfort i bezpieczeństwo mojego dziecka. Nie odparzają. Są delikatne dla skóry dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?