Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Pan Kuleczka – recenzja audiobooków dla dzieci

| aktualizacja: 06.12.2012 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
pan kuleczka, audiobook
fot. materiały prasowe
Pan Kuleczka to nie tylko wspaniała sześciotomowa na razie seria książeczek dla dzieci, ale i bohater-instytucja. Posłuchajcie Krzysztofa Globisza, który wam o przygodach Kuleczki opowie.
Dzieci dobrze się czują w jego towarzystwie, darzą  go zaufaniem, wierzą mu. Kuleczka z kolei bardzo dyskretnie przekazuje im wiele życiowych mądrości, jest tolerancyjny, uczy poszanowania reguł, umie wybaczać.
 
Zapomniałam dodać, że pan Kuleczka mieszka wspólnie z trójką przyjaciół – kaczką Katastrofą, psem Pypciem, i muchą Bzyk-Bzyk. Radzi sobie z nimi znakomicie, mimo że to gromadka dość rozbrykana, a zwłaszcza Katastrofa, choć Bzyk-Bzyk wcale nie jest lepsza. Tylko Pypeć nie pasuje do tej szalonej dwójki. Jest spokojny, zrównoważony, wie, co i kiedy można.
 
Audiobook z przygodami dzielnej czwórki ukazał się w trzech częściach. W pierwszej znajdziecie opowiadania pochodzące z tomów Pan Kuleczka i Pan Kuleczka. Skrzydła (pierwszy i drugi). Prawie cała akcja rozgrywa się w domu, życie toczy się powoli, a jednak jest w tych historiach coś, co nas zachęca do słuchania lub czytania. Może to przyjaźń mieszkańców, może to, że nieustannie się wspierają, lubią. W części drugiej w skład kuleczkowych historyjek weszły opowiadania z tomów Spotkanie oraz Światło (trzeci i czwarty). Na kolejnej płycie znajdują się dwa tomiki Radość i Dom. Prosimy o więcej, powiecie z pewnością,  słuchając Krzysztofas Globisza.
 
Pan Kuleczka 
Autor: Wojciech Widłak
Czyta: Krzysztof Globisz
 
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?