Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Panna młoda w białej sukni i z dzieckiem przy piersi? Jesteśmy na tak!

| aktualizacja: 24.08.2016 | 10

Gdy maluszek jest głodny, mama zrobi wszystko, żeby go nakarmić. Nawet podczas własnego ślubu!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Panna młoda karmi dziecko piersią podczas ślubu
fot. Beata Wróblewska Fotografia
Na facebookowym profilu ojca Grzegorza Kramera pojawiło się zdjęcie, które nas zachwyciło: młoda mama karmi córeczkę piersią podczas własnego ślubu.

Dziecko najedzone, dziecko szczęśliwe

Kilka miesięcy temu pisaliśmy o Christinie, kanadyjskiej mamie, która w trakcie swojego ślubu karmiła piersią 9-miesięczną córeczkę. Cieszy nas, że także w Polsce są mamy, które mają odwagę, by zrobić coś takiego!

Każda mama może zadecydować o sposobie karmienia dziecka. Jeśli wybiera karmienie piersią, to od niej zależy, gdzie będzie karmić maluszka. Ela nakarmiła córeczkę przy ołtarzu i całkowicie popieramy jej decyzję! To wspaniałe, że kiedy dziecko jest głodne, mama karmi je niezależenie od okoliczności. Dla Eli z pewnością był to wyjątkowy dzień, który dzięki uśmiechom najbliższych i nakarmionej córeczce stał się jeszcze piękniejszy!

Zobaczcie post:

My też kochamy takie życie!

Panna młoda w białej sukni z dzieckiem przy piersi wywołuje kontrowersje. Mimo wielu pozytywnych komentarzy, pod zdjęciem możecie także przeczytać mniej przychylne opinie. Dla niektórych internautów, oburzające nie jest karmienie piersią, ale to, że młoda mama ma na sobie białą suknię i welon. My widzimy na zdjęciu szczęśliwą mamę, która za chwilę będzie szczęśliwą żoną – ma przy sobie ukochanego mężczyznę, a w ramionach trzyma dowód ich miłości. 

Jak wy widzicie to zdjęcie? Jest w nim coś oburzającego?

Czytaj także: Szczery list: Zakryjcie się, nie chcę oglądać waszych piersi!
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (10)
avatar

pi
pi | 2016-08-25 16:31 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Biala suknia to pal licho, alenajlepszy ten dlugasny welon oznaczajacy czystosc. To juz jakies pomieszanie z poplataniem. Robienie sobie jaj z religii. Mi by bylo wstyd przed ksiedzem. Nie wiem kim trzeba byc, zeby cycem przed ksiedzem swiecic. Zero zahamowan. No ale czego sie spodziewac po kims dla kogo biel i welon to gadzety.

Odpowiedz

Karolina
Karolina | 2016-08-25 15:35 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

hmmmmm..... Ani to ochydne ani to cudowne... też karmiłam piersią i też zdarzało mi się karmić w miejscach publicznych bo maluch sam sobie dobierał pory karmienia. Jakoś specjalnie za tym nie przepadałam (karmienie poza domem) ale jak mus to mus, nie chowałam się po ubikacjach ale siadałam sobie gdzieś z boku czy w kącie i odwracałam się bokiem czy plecami żeby nie świecić cyckiem. Karmienie przy ołtarzu?? No cóż ... ja bym tak nie zrobiła.... chyba...

Odpowiedz

matka i żona
matka i żona | 2016-08-25 11:00 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Biała suknia symbolizuje czystość!!! Nieskalanie przed ślubem! Kobieta będąca matką jest hipokrytka wkładając BIAŁĄ suknię na ślub i jeszcze świeci cycem przed ołtarzem. Ni to ładne ni to wypada!!! Najpierw się bierze ślub a potem robi dzieci.

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

jpw
jpw | matka i żona | 2016-08-29 16:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Hipokrytką??? W takim razie 99 kobiet idącychvdo ślubu w bieli to hipokrytki...bo gdzie u nich mowa o czystości jaka rzekomo ma symbolizowac owa biel...

Odpowiedz

MŁódź matka i żona
MŁódź matka i żona | matka i żona | 2017-09-06 21:54 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Może ja tak bym nie zrobiła.... Nie wiem, nie miałam takiej sytuacji a też brałam ślub z ojcem dziecka i syn był wtedy w kościele zabawia przez dziadka.
Nie wiem kim jesteś i ile masz lat.... (na pewno nie tyle ile Ta młoda matka z artykułu).
To że Tobie się to nie podoba powiem: to nie oglądaj i nie zwracaj uwagi na młode mamy które KARMIENIE swoje dziecko.
Dziecko chce i samo wybiera porę karmienia, to nie jest widzimisię młodej mamy!
Chcesz nie widzieć to nie wychodź z domu!!!


Brawo dla tej młodej mamy dla której zaspokojenie jest na pierwszym miejscu a nie przejmowanie się taką wariatka jak TY i innym Tobie podobnych co też sobie biedni pomyślą!!!

Odpowiedz

Menka
Menka | 2016-08-25 00:24 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Cos ochydnego....nie wyobrażam sobie karmić swoje dziecko w miejscu publicznym a tym wszystkim wywalonym cycom mowię stanowcze NIE. Mam trójkę dzieciaczków i jakoś zawsze umiałam się tak zorganizować ze wszystkie przed wyjściem były najedzone i przebrane a jak widzę te wszystkie mamusie na ławeczkach w CH lub restauracjach z wyważonymi cycami to wydaje mu się przyszły się tylko afiszować jakie to one matki Polki haha albo może brak zainteresowania ze strony partnera i liczą na wsparcie ludzi z zewnątrz jakie to one cudowne są Śmiechu warte

Odpowiedz Pokaż odpowiedzi

Kkk
Kkk | Menka | 2016-08-25 00:48 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

To nie jest kwestia organiZacji czasu i dzieci tylko indywidualnych potrzeb dziecka, i skoro sama jak twierdzisz karmiłas to jak wigilię możesz powiedzieć że to jest coś ochydnego? A co do ch i karmienia to ki zdarzyło się raz ale było to dla mnie zbyt krępujące żeby to powtarzać, ale i tak myślę że każdy powinien indywidualnie rozważyć

Odpowiedz

Kat
Kat | Menka | 2016-08-25 15:51 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Z podkreśleniem słowa "wydaje mi się" :D

Odpowiedz

:p
:p | Menka | 2017-09-06 22:03 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Menka
To że Ty nie karmiłaś nie znacz że inne mamy tego robić nie mogą!!!
"Mama 3 dzieciaków". Ty jesteś śmiechu warta!!! Nie wiesz że są różne dzieci i niektóre chcą jeść co 30 min. ??? To co zamknąć te mamy w domach nie sobie siedzą???
Moje dziecko wołało że chce jeść o różnych godzinach. To co miałam twoim zdaniem nie wychodzić cały dzień, tydzień, miesiąc 3,4 miesiące z domu bo ledwo wyjdę to muszę wracać???? Zamknie się tak na 4 miesiące i porozmawiamy o twojej psychice.
Jestem za karmienie kiedy tylko dziecko chce!!!!

Odpowiedz

ona
ona | 2016-08-24 20:14 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Coś pięknego!!

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?