Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

PARADY POTOCKIEGO – warsztaty teatralne dla młodzieży

| aktualizacja: 16.08.2011 | 0

16-26. 08. 2011r. w godz. 10:00-13:00 Ośrodek Edukacji Muzealnej w ramach projektu Wakacyjne Łazienki zaprasza dzieci w wieku 10 - 16 lat na cykl warsztatów teatralnych.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
wydarzenia
fot. Łazienki Królewskie w Warszawie
Miłośników teatru i gry aktorskiej zapraszamy do wzięcia udziału w prawdziwym przedstawieniu teatru dworskiego! Na zajęciach  poznamy tajniki warsztatu aktorskiego, wejdziemy za kulisy oryginalnego teatru osiemnastowiecznego i poznamy sztuki z kręgu mecenatu Stanisława Augusta.

Warsztaty teatralne będą wspólną przygodą i spotkaniem z iskrzącymi się dowcipem "Paradami" Jana Potockiego. Uczestnicy warsztatów będą mogli rozwijać swoje talenty aktorskie podczas - pełnych niespodzianek i zabaw - spotkań z klasyką teatralną. Mieniące się kolorowymi postaciami "Parady" stanowią znakomite źródło do intensywnych ćwiczeń rozwijających plastykę ciała, kulturę gestu i możliwości głosowe uczestników.

Dodatkową atrakcją będzie przedstawienie „Parady” Potockiego wystawione przez uczestników warsztatów w ostatnim dniu zajęć na deskach Teatru Stanisławowskiego! Na przedstawienie zaprosimy rodziców, opiekunów i wszystkich przyjaciół, którzy będą mogli podziwiać nasze aktorskie dokonania oraz poczuć atmosferę prawdziwego teatru dworskiego!

Zapisy: warsztaty@lazienki-krolewskie.pl
Karnet: 200 zł (do zakupienia w kasie w Pałacu na Wyspie lub w Podchorążówce)

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?