Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Park Miniatur „Świat Marzeń” w Inwałdzie

| aktualizacja: 14.08.2014 | 1
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
wakacje, góry
fot. parkminiatur.com
Park Miniatur to jedyne miejsce, w którym możliwa jest podróż dookoła świata w jeden dzień. Wystarczy kilka minut by przekroczyć granicę.
Podróż dookoła świata w jeden dzień – czy to jest możliwe? Okazuje się, że tak. W Inwałdzie (województwo małopolskie), niewielkiej miejscowości położonej w odległości 6 km od Andrychowa i 6 km od Wadowic znajduje się Park Miniatur „Świat Marzeń”. Na powierzchni 45.000 m2 można podziwiać ponad 50 modeli najsławniejszych cudów architektonicznych świata, m.in.: Świątynia Akropolu, Koloseum, Krzywa Wieża w Pizie, Bazylika Św. Piotra, Statua Wolności, Mur Chiński, Wieża Eiffla, Łuk Triumfalny, Big Ben, Sfinks, Biały Dom. Odwiedzanie kolejnych państw i ich zabytków to kwestia paru minut.

Prawie wszystkie miniatury zostały zbudowane w skali 1:25. Zastosowanie jednej skali pozwala na porównanie wielkości poszczególnych obiektów.

Lunapark gwarantuje doskonałą zabawę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dorośli, którzy lubią mocne wrażenia, powinni obejrzeć Pirat Show i Egipt Horror Show, wybrać się na seans do kina 5D MAX oraz w niezwykłą podróż na Symulatorze. Najbardziej odważni mogą zaszaleć na Rollercoasterze i Rapids River. A na najmłodszych turystów czeka kolejka elektryczna, zjeżdżalnia, Małpi Gaj, Ogromna Piaskownica.

Dla dzieci polecamy:

ZIELONY LABIRYNT
Radość i zabawa pośród pachnących zielenią korytarzy! Skomplikowany system zielonych korytarzy wymaga poświęcenia od kilku do kilkudziesięciu minut na osiągnięcie celu. Nad Zielonym Labiryntem znajduje się pomost widokowy, z którego rodzice mogą obserwować poczynania swoich pociech.

DLA NAJMŁODSZYCH (atrakcje bezpłatne)
Kolejka elektryczna Farma (od 3 – 11 lat)
Dziecięca Karuzela (od 3 – 11 lat)
9 metrowa zjeżdżalnia (do 10 lat)
Małpi Gaj ( do 7 lat)
Ogromna Piaskownica

Park Miniatur czynny jest przez cały rok.
Czas spędzony w Parku Miniatur to niezapomniane wrażenia.

Park Miniatur „Świat Marzeń" 
Inwałd
ul. Wadowicka 169

34-120 Andrychów 

tel./fax +48 33 875 73 20, +48 696 080 944
Więcej »

 

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (1)
avatar

Agnieszka
Agnieszka | 2014-05-30 11:44 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Byłam, gorąco polecam :) cały dzień to i tak za mało, żeby wszystkiego spróbować. W pobliżu jest także twierdza z ruchomymi smokami. Kilometr dalej minizoo :)

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?