Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

PaTaToy


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Pojemność: 1300 ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
4 oceny

Cena: 155 zł
Opis produktu

PaTaToy, Drewniany autobus Safari ABC sorter

Drewniany autobus Safari ABC sorter to nowoczesna wersja przypowieści o Arce Noego. W drewnianym autobusie należy schować (korzystając z właściwych otworów) kilkadziesiąt kolorowych zwierzątek. Zabawka daje duże pole do eksperymentów - być może da się zamienić miejscami żyrafę i goryla, a na miejsce zebry wcisnąć nosorożca? Kto wie, trzeba się przekonać! Odkrywanie świata egzotycznych zwierząt doskonale łączy się tu z nauką alfabetu i rozwojem zdolności manualnych. 
Drewniany Autobus Safari ABC to pięknie wykonany, drewniany zestaw zabawek, dzięki któremu można poznać świat zwierząt, a przy okazji nauczyć się literek. Zabawka rozwija wszystkie zmysły dziecka, uczy kojarzenia kształtów i kolorów. Poprzez precyzyjne dopasowanie klocków-zwierzątek do odpowiednich kształtów, dziecko ćwiczy koncentrację, cierpliwość i spostrzegawczość. Na masce ciężarówki zamontowana jest wytrzymała linka, za którą można ciągnąć wóz, by przemierzać razem ze zwierzętami korytarze i pokoje.
Zabawka jest starannie wykonana z wysokiej jakości lekkiego drewna. W zestawie znajduje się autobus, 26 kolorowych zwierzątek z przypisaną literką alfabetu na odwrocie.

- Zabawka rekomendowana dla dzieci od trzeciego roku życia

Wymiary: 31 x 13 x 16 cm
Waga: 1,3 kg
Produkt posiada certyfikat CE.

Gdzie można kupić: sklep internetowy PaTaToy
 
Oceny użytkowników produktu 

PaTaToy, Drewniany autobus Safari ABC sorter

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Sulich-Parzonko
Magdalena Sulich-Parzonko

2017-03-21 12:54

Na bogato

Bardzo pomysłowy sorter, takie 2 w 1. Uczy i bawi. Do tego solidne wykonanie i ciekawe kolory. Zabawka z gatunku - rośnie razem z dzieckiem

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-29 15:25

Coś więcej niż zabawka

Zabawka jest tak stworzona, że nigdy się nie nudzi dziecku. Kolorowa, ciekawe wzornictwo i różne kształty pobudzają zmysły dziecka. Uczy dziecko spostrzegawczości, koncentracji i cierpliwości. Maluszek bawiąc się autobusem może na różne sposoby wykorzystywać zwierzątka na których znajdują się wszystkie litery z alfabetu. Dziecko poprzez zabawę poznaje kolory, kształty, zwierzęta i alfabet. Może również uczyć się liczyć i tworzyć swoje zoo.
Zabawka rozwija zdolności manualne dziecka dając mu wiele radości i zabawy.
Zabawka jest bardzo ekologiczna, wykonana z dobrego gatunku drewna, które nie pęka.
Służy dziecku przez lata i spokojnie może być przekazana następnemu dziecku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-11 19:43

Zabierze dziecko w krainę zabawy i fantazji!

Świetny autobus z figurkami zwierząt. Bardzo kolorowy i wyrazisty. Zabawka rozbudza wyobraźnię dziecka i przenosi go w świat fantazji. Uczy dziecko nie tylko spostrzegawczości i kolorów, ale pozwala na kreatywne wypróbowywanie pomysłów. Przy okazji maluch poznaje alfabet i nazwy zwierząt safari. Jest to świetny pomysł na pożyteczne spędzanie czasu. Dziecko uczy się ponadto wszytko cierpliwości i spostrzegawczości przy dopasowywaniu kształtów zwierząt przy sorterze. Fajnie, że autobus ma przymocowany sznurek dlatego zabawka może przemierzać całe mieszkanie, a nawet podwórko. Wykonany z wysokiego gatunku drzewa. Można spokojnie je powierzyć maluchowi bez żadnych obaw. Zabawka stworzona z myślą o edukacji i wspieraniu rozwoju naszego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-07 11:10

bardzo fajna zabawka

Bardzo ciekawa kolorystycznie zabawka, rozwijająca spostrzegawczość wzrokową poprzez dopasowanie kształtów do otworów dodatkowo rozwija koordynację wzrokowo ruchowa dziecka, uczy rozpoznawania zwierząt po kształcie, uczy kolorów. Dodatkowo wyzwala w dziecku cierpliwość podczas szukania odpowiedniego elementu. Przyjemne z pożytecznym, zabawa i rozwój. Pozwala dziecku na samodzielne odkrywanie, popełnianie błędów i korygowanie ich. Autobus ma z przodu linę za która możemy śmiało go ciągnąc i porusza się do przodu. Bardzo fajna zabawa i daje dziecku mnóstwo radości

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?