Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

PaTaToy


kategoria:

Gry edukacyjne, logiczne, zręcznościowe


Pojemność: 1300 ml/g
Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
7 ocen

Cena: 155 zł
Opis produktu

PaTaToy, Drewniany autobus Safari ABC sorter

Drewniany autobus Safari ABC sorter to nowoczesna wersja przypowieści o Arce Noego. W drewnianym autobusie należy schować (korzystając z właściwych otworów) kilkadziesiąt kolorowych zwierzątek. Zabawka daje duże pole do eksperymentów - być może da się zamienić miejscami żyrafę i goryla, a na miejsce zebry wcisnąć nosorożca? Kto wie, trzeba się przekonać! Odkrywanie świata egzotycznych zwierząt doskonale łączy się tu z nauką alfabetu i rozwojem zdolności manualnych. 
Drewniany Autobus Safari ABC to pięknie wykonany, drewniany zestaw zabawek, dzięki któremu można poznać świat zwierząt, a przy okazji nauczyć się literek. Zabawka rozwija wszystkie zmysły dziecka, uczy kojarzenia kształtów i kolorów. Poprzez precyzyjne dopasowanie klocków-zwierzątek do odpowiednich kształtów, dziecko ćwiczy koncentrację, cierpliwość i spostrzegawczość. Na masce ciężarówki zamontowana jest wytrzymała linka, za którą można ciągnąć wóz, by przemierzać razem ze zwierzętami korytarze i pokoje.
Zabawka jest starannie wykonana z wysokiej jakości lekkiego drewna. W zestawie znajduje się autobus, 26 kolorowych zwierzątek z przypisaną literką alfabetu na odwrocie.

- Zabawka rekomendowana dla dzieci od trzeciego roku życia

Wymiary: 31 x 13 x 16 cm
Waga: 1,3 kg
Produkt posiada certyfikat CE.

Gdzie można kupić: sklep internetowy PaTaToy
 
Oceny użytkowników produktu 

PaTaToy, Drewniany autobus Safari ABC sorter

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-31 11:39

Wysoka jakość

Bardzo wysoka jakość wykonanej zabawki i jakość wykończenia. Ładnie wymalowane z ekologicznych farb. Bardzo przyjazna zabawka dla maluszka i co ważne jest bezpieczna. Dużym plusem jest możliwość ciągnięcia samochodu za linkę co bardzo podoba się dzieciom.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-03 22:36

rewelacyjny

Bardzo solidnie i estetycznie wykonana zabawka. Idealnie nadaje się na elegancki prezent dla dziecka. Może posłużyć do wielu ciekawych zabaw rozwijających zdolności manualne oraz poznawcze. Już samo nazwanie wszystkich zwierzątek może początkowo sprawiać dziecku problem. Duża ilość drewnianych postaci budzi ciekawość dziecka. Jeśli początkowo nie zna wszystkich nazw zwierząt, zabawa takim autobusem szybko je nauczy. Oczywiście można dziecko nauczyć znajomości literek, znajomości nazw zwierząt i to nie tylko w języku polskim, nazw kolorów, również w językach obcych. Małe rączki będą stawały się coraz zwinniejsze i bystrzejsze gdy z coraz większą łatwości będą wtykały w odpowiednie otwory postacie zwierząt. Taka zabawka to duża skarbnica wiedzy, duże możliwości nauki poprzez zabawę. To także chwila na wypicie kawy przez mamę. Autobus może zająć dziecko na dłuższy czas.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-08 13:38

Super zabawa i nie tylko

Autobus ma wyrazista kolorystykę, jest wykonany z wytrzymałego i solidnego drewna. Dzięki przyczepionemu do niego sznurkowi, dziecko może ciągnąc zabawkę i mieć przy tym świetną zabawę. Zwierzątka mają wyrazistą barwę i każda ma przypisaną do siebie inną literę. Wprowadzają smyka w świat alfabetu i zwierząt egzotycznych. Dodatkowo dziecko dopasowuje kształty do otworu. Dziecko może się bawić zabawką na różne sposoby. Więc mu się nie nudzi. Co najważniejsze zabawka jest bezpieczna, maluch nie zrobi sobie nią krzywdy.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Sulich-Kosiec
Magdalena Sulich-Kosiec

2017-03-21 12:54

Na bogato

Bardzo pomysłowy sorter, takie 2 w 1. Uczy i bawi. Do tego solidne wykonanie i ciekawe kolory. Zabawka z gatunku - rośnie razem z dzieckiem

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-29 15:25

Coś więcej niż zabawka

Zabawka jest tak stworzona, że nigdy się nie nudzi dziecku. Kolorowa, ciekawe wzornictwo i różne kształty pobudzają zmysły dziecka. Uczy dziecko spostrzegawczości, koncentracji i cierpliwości. Maluszek bawiąc się autobusem może na różne sposoby wykorzystywać zwierzątka na których znajdują się wszystkie litery z alfabetu. Dziecko poprzez zabawę poznaje kolory, kształty, zwierzęta i alfabet. Może również uczyć się liczyć i tworzyć swoje zoo.
Zabawka rozwija zdolności manualne dziecka dając mu wiele radości i zabawy.
Zabawka jest bardzo ekologiczna, wykonana z dobrego gatunku drewna, które nie pęka.
Służy dziecku przez lata i spokojnie może być przekazana następnemu dziecku.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-11 19:43

Zabierze dziecko w krainę zabawy i fantazji!

Świetny autobus z figurkami zwierząt. Bardzo kolorowy i wyrazisty. Zabawka rozbudza wyobraźnię dziecka i przenosi go w świat fantazji. Uczy dziecko nie tylko spostrzegawczości i kolorów, ale pozwala na kreatywne wypróbowywanie pomysłów. Przy okazji maluch poznaje alfabet i nazwy zwierząt safari. Jest to świetny pomysł na pożyteczne spędzanie czasu. Dziecko uczy się ponadto wszytko cierpliwości i spostrzegawczości przy dopasowywaniu kształtów zwierząt przy sorterze. Fajnie, że autobus ma przymocowany sznurek dlatego zabawka może przemierzać całe mieszkanie, a nawet podwórko. Wykonany z wysokiego gatunku drzewa. Można spokojnie je powierzyć maluchowi bez żadnych obaw. Zabawka stworzona z myślą o edukacji i wspieraniu rozwoju naszego dziecka.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-07 11:10

bardzo fajna zabawka

Bardzo ciekawa kolorystycznie zabawka, rozwijająca spostrzegawczość wzrokową poprzez dopasowanie kształtów do otworów dodatkowo rozwija koordynację wzrokowo ruchowa dziecka, uczy rozpoznawania zwierząt po kształcie, uczy kolorów. Dodatkowo wyzwala w dziecku cierpliwość podczas szukania odpowiedniego elementu. Przyjemne z pożytecznym, zabawa i rozwój. Pozwala dziecku na samodzielne odkrywanie, popełnianie błędów i korygowanie ich. Autobus ma z przodu linę za która możemy śmiało go ciągnąc i porusza się do przodu. Bardzo fajna zabawa i daje dziecku mnóstwo radości

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?