Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Philips


kategoria:

Elektroniczne nianie


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
3 oceny

Cena: 799 zł
Opis produktu

Philips Avent, Elektroniczna video niania SCD630/52

Elektroniczna video niania SCD630/52 Philips Avent daje rodzicom pewność, że dziecko jest spokojne i bezpieczne, nawet wtedy gdy nie są tuż koło swojego dziecka. 
Nowa niania elektroniczna SCD630/52 pozwala cieszyć się widokiem śpiącego niemowlęcia, dzięki dużemu, kolorowemu ekranowi 8,9 cm (3,5") o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowym atutem niani jest możliwość zrobienia dwukrotnego zbliżenia cyfrowego i przesuwanie widoku.
Dzięki tej niani możesz obserwować dziecko, zarówno w dzień, jak i w nocy za sprawą podczerwieni w trybie noktowizyjnym, który automatycznie uruchamia się w ciemności i zapewnia czysty obraz. 
Niania daje też możliwość posłuchania dziecka – wysoka czułość na dźwięk sprawia, że słychać nawet najcichszy śmiech, gaworzenie czy czkawkę malucha. 
Sprzęt wyposażony jest też w:
  • czujnik temperatury, który pozwoli monitorować warunki panujące w pokoju dziecka i powiadomi rodzica, za pośrednictwem cyfrowego wyświetlacza nadajnika, o wszelkich zmianach warunków w pokoju maluszka.;
  • lampkę nocną;
  • 5 odprężających melodii (kołysanek). 
Wewnątrz niania SCD630/52 posiada zasięg maks. 50 m, a na zewnątrz - maks. 300 m (o ile nie ma w pobliżu żadnych zakłóceń). 
Dzięki wskaźnikowi połączenia zawsze wiesz, kiedy niania znajduje się w zasięgu i utrzymuje połączenie. Odbiornik sygnalizuje utratę zasięgu przez nianię oraz niski poziom naładowania baterii, dzięki czemu zawsze zachowasz łączność z dzieckiem. Wygodny, ładowany odbiornik zapewnia nawet 10 godzin bezprzewodowego monitorowania bez konieczności ładowania. Niania umożliwia także tryb eco, który warto włączyć, aby zmniejszyć pobór mocy, gdy w pokoju dziecka panuje spokój. Tryb eco wyłącza transmisję dźwięku i obrazu, a urządzenia nawiązują połączenie tylko wtedy, gdy dziecko wydaje dźwięki.

Gdzie można kupić: sklep internetowy euro.com.pl
Oceny użytkowników produktu 

Philips Avent, Elektroniczna video niania SCD630/52

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-13 08:40

Pomocna

Jeśli ktoś szuka odpowiednie niani elektronicznej dla dziecka to myślę że jest to bardzo dobry wybór. Cena Niestety jest dość wysoka natomiast dostajemy bardzo dobra jakość i wiele funkcji dodatkowych. Duży plus za bardzo długie użytkowanie na jednym naładowaniu

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-04-22 15:58

wielofunkcyjna niania

Znakomita i wielofunkcyjna. Urządzenie służy do nasłuchiwania dziecka, może być również delikatną lampką nocką a przy tym wszystkim umila czas dziecku melodyjkami.
Elektryczna niania jest to rzecz fantastyczna i bardzo przydatna.
Przy pierwszym dziecku nie miałam i przyznam musiałam często kontrolować synka podczas snu. Posiadając nianię można śmiało wykonywać domowe obowiązki i jednocześnie czuwać nad maluszkiem. Urządzenie bardzo dobre, bez zakłóceń. Długi zasięg daje nam dużą swobodę w poruszaniu się po domu czy też ogrodzie.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Helena
Helena

2016-07-14 22:10

Polecam z czystym sumieniem!

Jestem szczęśliwą użytkowniczką niani elektronicznej Philips Avent (SCD630/52) z funkcją video i chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami z jej użytkowania. Wcześniej używałam niani innej firmy (bez funkcji video), ale ponieważ uległa ona uszkodzeniu zdecydowaliśmy się na nianię Philipsa z video.

Nianię posiadam od kilku tygodni i jestem nią zachwycona. Największą zaletą jest duży, przejrzysty i rewelacyjnie działający w nocy ekran z możliwością zbliżenia, po prostu bomba! Odkąd mamy nianię nie biegam za każdym razem jak tylko moja córeczka wyda jakiś dźwięk, co jest ogromną zaletą - w szczególności w domu ze schodami :) Ponadto, mogę się komunikować z córeczką, co sprawia, że zanim dobiegnę, córeczka wie, że już idę :) Za żadne skarby już bym się nie zamieniła na nianię bez tego ekranu.

Kolejną istotną dla mnie funkcją jest kontrola temperatury w pokoju, która w przypadku malutkich dzieci jest ważna, bo moja córka nie lubi wysokich temperatur. Bateria działa długo i spokojnie wystarcza na kilka godzin działania. Niania jest łatwa w obsłudze i intuicyjna - nie musiałam spędzać kilku godzin na czytanie instrukcji. Jeśli chodzi o melodyjki/kołysanki - my nie używamy, ale pewnie niektórym dzieciom łatwiej się usypia z kołysanką. Jedyną rzeczą do której mogłabym się przyczepić (ale też na siłę :)) to zasięg, który o ile w domu/mieszkaniu sprawdza się rewelacyjnie, to w przypadku większych ośrodków np. wczasowych mógłby być ciut większy :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?