Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Philips


kategoria:

Smoczki gryzaczki


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
1 ocena

Cena: (2 smoczki w zestawie) 27 zł
Opis produktu

Philips Avent, Smoczek Freeflow 18+

Smoczek Philips Avent 18+ ma tę samą wielkości co smoczek 6-18M, ale jest twardszy i przez to bezpieczniejszy – dziecko nie może go przegryźć. Przy tym smoczek jest łagodny dla rozwijającego się podniebienia, zębów i dziąseł półtorarocznego dziecka, jednocześnie zapewniając mu niezbędny komfort. Smoczek zapewnia swobodny przepływ powietrza i minimalizuje podrażnienia dzięki 6 dziurkom w tarczy smoczka. 
Wykonane z silikonu smoczki nie mają smaku ani nie wydzielają zapachu, dzięki czemu dziecko chętniej je zaakceptuje. Smoczki nie zawierają też bisfenolu A. Materiał silikonowy jest gładki, przezroczysty, łatwy w czyszczeniu i nie lepi się. Smoczki są trwałe i w miarę upływu czasu nie zniekształcają się ani nie ulegają przebarwieniom. 
Smoczki Philips Avent łatwo utrzymać w czystości, gdyż można je sterylizować w sterylizatorze, jak i myć w zmywarce. Są też wyposażone w higieniczną osłonkę na zatrzask, która pomaga w utrzymaniu smoczka w czystości, np. podczas spacerów. 
Smoczki Freeflow 18+ SCF186 są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych (dla chłopca i dziewczynki). Dla dzieci po 18. miesiącu życia.

Gdzie można kupić:
 
Oceny użytkowników produktu 

Philips Avent, Smoczek Freeflow 18+

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-01-19 15:01

Polecam

Nasze najnowsze smoczki. Ciekawa kolorystyka i solidne wykonanie. Osłonka sprawia, że można go zabrać ze sobą wszędzie. Miały być jednak odporniejsze na gryzienie. Przy ząbkującym synku poległy i one. Są płaskie co mnie bardzo cieszy. W nocy nie muszę się zastanawiać jak włożyć go małemu do buzi ;)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?