Baby online.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Philips


kategoria:

Butelki


Pojemność: 240 ml/g
Ocena:
3 oceny

Cena: 59 zł
Opis produktu

Philips Avent, Szklana butelka Natural SCF673

Szklana butelka Natural SCF673 firmy Philips Avent dzięki szerokiemu smoczkowi kształtem przypominającemu kobiecą pierś, a także wygodnym płatkom, sprawia, że dziecko ssie pokarm w niemal identyczny sposób jak z piersi.
Butelka z serii Natural wyposażona jest w ulepszony system antykolkowy. Podwójny zaworek redukuje dyskomfort podczas karmienia, ponieważ odprowadza powietrze do butelki, a nie do brzuszka dziecka. Zapobiega również przeciekaniu, zapewniając udane, niczym niezakłócone karmienie.
Wykonana z materiału najwyższej jakości – szkła borokrzemowego, z którego produkuje się naczynia laboratoryjne. Szkło borokrzemowe jest materiałem niewykorzystywanym nigdy wcześniej, natomiast w pełni nadaje się do recyclingu. Dzięki wysokiej jakości materałowi szklana butelka jest odporna na wysokie temperatury oraz szok termiczny. Dzięki temu może być przechowywana w lodówce, a nastepnie podgrzewana i jest także odpowiednia do sterylizacji. Ponadto butelka jest odporna na uderzenia i upadek. 
Można ją myć w zmywarce.

Gdzie można kupić: sprawdź na stronie Philips
Oceny użytkowników produktu 

Philips Avent, Szklana butelka Natural SCF673

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Teresa Szczepanik
Teresa Szczepanik

2016-02-28 23:35

Świetna szklana butelka

Kiedyś butelki szklane kojarzyły mi się z ciężkimi, nieporęcznymi butelkami które szybko się trzaskają. Gdy dostałam butelkę Avent bardzo się zdziwiłam jej lekkością poręcznością i bardzo dobrze zahartowanym szkłem.
Butelka mimo kilku upadków na drewnianą podłogę nie potrzaskała się, dopiero upadek na płytki spowodował, ze butelka pękła. Bardzo szybko się w niej podgrzewa wodę i też szybko studzi i to jest największy plus szklanych butelek.
Można w niej przechowywać soki, butelka nie odbarwi się i nie przesiąknie zapachem. A do tego łatwo się ją myje.
Smoczek przypomina pierś mamy dzięki temu butelka może być podawana na przemian z piersią, a malec się od niej nie odzwyczai. Ulepszony system sprawia, ze maluszek nie łyka powietrza i nie ma przez to problemów z brzuszkiem.
Polecam butelka świetna.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2016-02-09 22:01

I od razu karmienie staje się przyjemne

Choć ni byłam przekonana do szklanej butelki, mogę ją polecić wszystkim mamom. Bardzo łatwa do utrzymania w czystości i dobrze wyprofilowana, sprawia, że dziecko je z wielką przyjemnością i łatwością. Plusem jest też ulepszony system antykolkowy. Faktycznie butelka przypomina pierś matki i ma duży otwór na smoczek. I wydaje mi się, że to w dużej mierze przyczynia się do tak łatwego jedzenia z butelki. Plusem jest wykonanie ze szkła, które można trzymać w lodówce, a potem podgrzać. W pierwszej chwili nie wierzyłam w cenę butelki. Ale jednak warto. Każda mama będzie miała pewność, że dziecko je z najlepszej butelki.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2016-02-07 10:09

butelka rewelacyjna

Kształtem przypomina pierś mamy. Świetnie wyprofilowana, wygodna w utrzymaniu dla dziecka. Warto posiadać butelki Avent, każdy rodzic z nich będzie zadowolony. Polecam ogromnie

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?