Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Philips Multicooker - jedno urządzenie, wiele możliwości

| aktualizacja: 31.03.2014 | 0

Czym jest Philips Multicooker? To wielofunkcyjność, łatwość gotowania oraz jeszcze lepszy smak potraw!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(3)
Philips Multicooker
fot. materiały prasowe
Od dziś gotowanie stanie się łatwiejsze!
Poznaj wielofunkcyjne urządzenie do gotowania, gotowania na parze, smażenia, pieczenia, podgrzewania, przygotowania ryżu, makaronu a także domowego jogurtu czy też owocowych przetworów! Potrawy są różnorodne, jeszcze smaczniejsze oraz prostsze w przygotowaniu. A wszystko to dzięki jednemu urządzeniu – bez bałaganu oraz zbędnej krzątaniny!
Multicooker zastępuje także takie urządzenia kuchenne jak parowar czy piekarnik. Unikasz dzięki niemu smażenia na patelni oraz bałaganu, jaki powstaje podczas gotowania. Gotowanie staje się prostsze i nie wymaga tyle uwagi, ponieważ potrawy gotują się automatycznie.Dzięki temu masz więcej czasu na inne czynności!
Multicooker to:
  • 22 ustawienia temperatury,
  • 12 programów do gotowania, smażenia, podgrzewania, gotowania na parze, przygotowania ryżu czy makaronu jak również pieczenia a nawet przygotowania domowego jogurtu oraz owocowych przetworów pozwala zaskakiwać rodzinę i przyjaciół różnorodnością i smakiem przygotowywanych przez ciebie  potraw, za każdym razem.
  • Specjalnie dostosowane programy, regulacja temperatury (od 40oC do 180 o C) oraz czasu gotowania (od 5min. do 12 godz.)
  • System podgrzewania 3D, odpowiedzialny za równomierne podgrzewanie, zapobiega przypaleniu lub rozgotowaniu potrawy.
  • Funkcja opóźnionego startu (do 24h) dania są gotowe na czas, niezależnie od tego gdzie jesteś i co robisz. Multicooker wyłącza się automatycznie po zakończeniu programu i przełącza na funkcję utrzymywania ciepła.
Dzięki Multicooker oszczędzasz mnóstwo  cennego czasu, ponieważ nie musisz doglądać procesu przygotowania potraw a sprzątanie zajmuje tylko chwilę!

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?