Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Philips


kategoria:

Dodatki do pokoju dziecka


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
0 ocen

Cena: bezpłatnie zł
Opis produktu

Philips, uGrow, Aplikacja ułatwiająca opiekę nad niemowlęciem

uGrow to aplikacja ułatwiająca opiekę nad niemowlęciem. Aplikacja umożliwia m.in. zapisywanie i monitorowanie czasu i liczby karmień, łącznego czasu snu dziecka, jego wzrostu, wagi, a także innych, ważnych dla rodziców informacji, np. datę pojawienia się pierwszego ząbka, zrobienia pierwszego kroku czy datę wypowiedzenia pierwszego słowa przez dziecko. Dodatkowo aplikacja dostarcza spersonalizowane porady dostosowane do wieku i rozwoju dziecka. 
Aplikacja uGrow firmy Philips to profesjonalna platforma cyfrowa dla rodziców opracowana we współpracy z ekspertami m.in. w dziedzinie karmienia piersią, snu oraz psychologii rozwoju.
uGrow to pierwsza tego rodzaju medyczna aplikacja, która ułatwia opiekę nad niemowlęciem. Jak to możliwe? Zapisując ważne informacje o rozwoju dziecka, możemy się nimi później podzielić z lekarzem pediatrą na wizytach kontrolnych, dzięki czemu może on lepiej wykorzystać czas podczas wizyt, szybciej zdiagnozować problem i oferować wyższą jakość konsultacji. Aplikacja sprzyja więc zdrowemu rozwojowi maluszka.
Aplikację uGrow można bezpłatnie pobrać w polskiej wersji językowej w App Store i Google Play.

Gdzie można pobrać aplikację: strona Philips
Oceny użytkowników produktu 

Philips, uGrow, Aplikacja ułatwiająca opiekę nad niemowlęciem

 (0)

Jeszcze nikt nie dodał oceny o tym produkcie.

Zaloguj się i dodaj opinię
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?