Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Picobaby


kategoria:

Wózki wielofunkcyjne


Autor: K.N
Ocena:
1 ocena

Cena: 1800 zł
Opis produktu

Picobaby, Indigo Wózek wielofunkcyjny Madonna 2w1 i 3w1

Wózek Madonna 2w1 oraz 3w1 marki Indigo firmy Picobaby to nowoczesne wózki o wyjątkowej trwałości i jakości wykończenia. Zostały zaprojektowane tak, aby nie tylko zachwycać wyglądem, przyciągając uwagę swym efektownym dynamicznym, sportowym stylem, ale przede wszystkim spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa i sprostać potrzebie niezwykłej wygody każdego maluszka oraz jego rodziców!
Wózek Madonna 2w1 składa się z wygodnej, przestronnej gondoli z funkcją kołyski oraz wózka spacerowego z możliwością wpięcia do ramy w dowolnym kierunku jazdy. Wózek wykonany jest z nowoczesnych, trwałych, łatwych w pielęgnacji materiałów, odpornych na zabrudzenia. Doskonale się prowadzi, jest zwrotny, a jago systemy amortyzacyjne oraz pompowane, obrotowe koła pozwalają na wygodne dla mamy i bezpieczne dla maluszka manewry oraz łatwe pokonywanie krawężników i wertepów. Model w standardzie posiada wiele funkcjonalnych, dopasowanych do wózka akcesoriów.
Wózek dostępny jest w opcji 2w1, 3w1 oraz w różnych opcjach materiału i koloru tapicerki.

Gdzie można kupić: sklep internetowy
Oceny użytkowników produktu 

Picobaby, Indigo Wózek wielofunkcyjny Madonna 2w1 i 3w1

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-30 09:50

fantastyczny

Wózek jest rewelacyjny , ma przecudną i niezwykle elegancką kolorystykę połączenie bieli i ciemnego, bardzo łatwo się go składa.Wózek jest trzy funkcyjny a dla mnie to bardzo duży plus, gdyż mogę zarówno noworodka jak i w późniejszym czasie dziecko starsze w nim wozić dzięki możliwości zmiany siedziska.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?