Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

„Piękna i Bestia”

| aktualizacja: 10.12.2010 | 0

„Piękna i Bestia” to kolejna książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
„Piękna i Bestia” Disneya – historia, która wciąż zachwyca.

Budząca postrach Bestia i niezwykła dziewczyna, która swoją szczerą miłością potrafiła złamać zaklęcie. Ta romantyczna historia od lat przyciąga swym urokiem kolejne pokolenia. Jest w niej wszystko, co kochają małe dziewczynki: piękna dziewczyna, zaklęty książę, tajemnica i ... szczęśliwe zakończenie.

Podczas gdy ta jedna z najpiękniejszych opowieści filmowych - włączona do ekskluzywnej kolekcji „Ze Skarbca Disneya” - ukazała się na DVD, na półki księgarskie, nakładem wydawnictwa Ameet, trafia wyjątkowe wydanie „Pięknej i Bestii”. Do książki dołączona została płyta CD z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu.

Scenerią wydarzeń jest maleńkie francuskie miasteczko, gdzie wraz ze swym ukochanym  ojcem, mieszka śliczna Bella.  Pewnej  mroźnej nocy zagubiony  pan Maurycy  trafia  do zamku Bestii. By go ratować, Bella oferuje, że to ona zamieszka w tym ponurym miejscu w zamian za przywrócenie wolności jej ojcu. Wkrótce odkrywa tajemnicę zamku – okazuje się, że pałac to rodzaj więzienia dla Bestii i jego świty. Niegdyś Bestia była księciem, a zaklęcie, które rzuciła przed wieloma laty czarodziejka, to kara za próżność i egoizm. Dla Bestii jest jednak jeszcze nadzieja – musi go pokochać ktoś, kto odkryje w nim prawdziwie ludzką istotę. Mogłaby to być Bella, ale czy dwie tak różne od siebie osoby będą potrafiły się zaprzyjaźnić i pokochać? Uwięziona w zamku dziewczyna z czasem dostrzega w Bestii wiele niezwykłych cech. A to już prosta droga do prawdziwej miłości, bo czy ta historia może zakończyć się inaczej?

„Piękna i Bestia” to urocza opowieść, która wzbudza całą gamę potężnych emocji. W tej niezwykłej i wzruszającej historii magia przeplata się z rzeczywistością i wydarzyć może się wszystko. Znaleźć w niej  można także prawdy znane na całym świecie. Bestia jest z jednej strony przykładem tego, że za próżność, brak współczucia i bezduszność wobec innych należy się kara, lecz jednocześnie przywraca wiarę w możliwość odkupienia nawet najcięższej winy. Bella zaś za swą dobroć i wielkie serce nagrodzona zostaje prawdziwą miłością.

Nowa jakość na rynku audiobooków

„Piękna i Bestia” to kolejna książka z wyjątkowej serii „Czytaj i słuchaj”, do której dołączona została płyta CD ze słuchowiskiem z oryginalnymi dialogami i efektami dźwiękowymi z filmu. Tworzy to zupełnie nową jakość na rynku wydawniczym w Polsce. W ramach cyklu ukazały się do tej pory tak lubiane przez dzieci  tytuły jak „Księżniczka i żaba”, „Toy Story / Toy Story 2”, „Mała Syrenka”, „Kubuś Puchatek i wietrzny dzień / Urodziny Kłapouchego”, „Auta”, „Księga Dżungli 2”, „Bambi 2” (w sumie 20 tytułów).
Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to opowieści filmowe, które dostarczając niezapomnianych wrażeń przenoszą dzieci do świata fantazji. Pomagają im kształtować i rozumieć uniwersalne wartości, takie jak: dobro, piękno, miłość i przyjaźń. Dołączone do książek słuchowiska na płytach CD, jako atrakcyjna forma przekazu treści książek, w naturalny sposób zachęcają je do czytania. Książki z serii „Czytaj i słuchaj” to ciekawa propozycja i okazja, by wspólnie z dzieckiem czytać, słuchać opowieści i śpiewać piosenki.

Dane bibliograficzne:
Tytuł: „Piękna i Bestia”
Liczba stron: 50
Oprawa: twarda
Format: 225 mm x 225 mmseparator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?