Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Mamo, tato, dlaczego mi to zrobiliście?! Ta minka mówi wszystko!

| aktualizacja: 09.11.2017 | 2

Wychowanie dziecka składa się z dziesiątek "pierwszych razów". Poza pierwszym uśmiechem, pierwszym słowem i pierwszymi kroczkami, bardzo ważna jest pierwsza kąpiel.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Pierwsza kąpiel noworodka to wyjątkowe doświadczenie
fot. Reddit/forfunstuff
Pierwsza kąpiel malca to ogromny krok w rodzicielstwie i ogromny... strach. Nie tylko rodzica (co jest oczywiste!), ale także dziecka. W pewnym momencie ekscytacja może przeplatać się z niepewnością i poczuciem winy. Tym bardziej, gdy patrzymy na minkę tej małej istotki...
 
First bath time! That look of betrayal. from funny


Użytkownik forfunstuff umieścił w serwisie internetowym Reddit zdjęcie uroczego noworodka z podpisem "Czas na pierwszą kąpiel! Mina zdradzonego". Dzięki tej mince śmiało możemy postawić tezę, że jak dotąd nie było to najlepsze doświadczenie maluszka.

Dla malca, który jeszcze nie pluska wodą i nie bawi się mnóstwem kolorowych zabawek podczas kąpieli, na pewno jest to stresujący moment. Są dzieci, które pomimo tego potrafią odprężyć się podczas, nawet na tyle, żeby zasnąć – ten maluch z pewnością do nich nie należy!

Nas to zdjęcie bardzo rozbawiło, ale i rozczuliło. Mamy nadzieję, że kolejna kąpiel nie była już taką traumą!

A jak Wasze pociechy zniosły pierwszą kąpiel? Pamiętacie?

Czytaj także: Kąpiel noworodka krok po kroku
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (2)
avatar

Mama_Amelki
Mama_Amelki | 2016-10-18 07:03 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Moja córeczka około miesiąca nie cierpiała wody wkładając ja do wody do wanienki zaczekać płakać krzyczeć a teraz ma 9mc to cieszy się na widok wody. Chlupie płaska aż krzyczy wręcz zaczwpiąć żeby się z niskim bawić. He.

Odpowiedz

Mama_Zosi
Mama_Zosi | 2016-10-17 20:20 Zgłoś komentarzZgłoś komentarz do moderacji

Moja Zosia(3miesiace) od zawsze uwielbia kąpiele! Cześć jej codziennej rutyny! Pluska, kopie nóżkami , chlapie do tego stopnia ze i ja i wszystko do okoła jest mokre 😀 30 min w wannie i maximum wysiłku pomaga jej zająć w super tempie czasami nie kończąc butelki.

Odpowiedz
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?