Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Hiszpański piknik rodzinny w Centrum Handlowym Osowa, 13.07, Gdańsk

| aktualizacja: 12.07.2013 | 0
separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
centrum handlowe, osowa
Zapraszamy na piknik rodzinny do Gdańska.
Viva España z Centrum Handlowym Osowa

Już 13 lipca w godzinach od 13:00 do 17:00 gdańskie Centrum Handlowe Osowa zaprezentuje to, co Hiszpania ma najlepszego – dynamiczną piłkę nożną, gorące flamenco oraz wyśmienitą kuchnię. A to wszystko podczas kolejnego eventu organizowanego w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”.

Najbliższa sobota w Centrum Handlowym Osowa będzie prawdziwym rajem dla miłośników południowych klimatów. Fanów piłki nożnej z pewnością zainteresuje pokaz żonglerki piłkarskiej w wykonaniu mistrza Europy w freestyle football – Łukasza Chwieduka, który specjalnie dla klientów gdańskiej galerii przeprowadzi pokaz trików i sztuczek piłkarskich.

Z kolei Panie będą mogły wziąć udział w warsztatach tańca flamenco i pod czujnym okiem instruktorów ze szkoły tańca La Passion nauczyć się prostych układów tanecznych. Uzupełnieniem gorącej hiszpańskiej atmosfery będą pokazy kulinarne połączone z degustacją. To jedyna okazja, aby rozsmakować się w południowych smakach jeszcze przed wakacyjnym wyjazdem na urlop na południe Europy.

„Nadchodzący event z pewnością podwyższy temperaturę w Centrum Handlowym Osowa. Będzie głośno, tanecznie, a przede wszystkim smacznie. Mam nadzieję, że przygotowane pokazy i warsztaty nie tylko umilą czas spędzony na weekendowych zakupach, ale również zachęcą do odwiedzenia ojczyzny sławnych piłkarzy Gerarda Piqué czy Sergio Ramosa” – mówi Agnieszka Wojtaszczyk, dyrektor Centrum Handlowego Osowa.

Już 10 sierpnia Centrum Handlowe Osowa zaprasza w podróż do Włoch, która odbędzie się w ramach akcji „Godziny dla Rodziny”. W programie przewidziano mnóstwo atrakcji i konkursów m.in. zabawy w rzymskich konstruktorów i żywe posągi oraz rzymską rewię mody, czyli starożytne togi.

Patronat medialny nad akcją „Godziny dla Rodziny” w 2013 roku objęły: Radio Gdańsk, portale Gogaga.pl, Osowa24.pl i Pomorski.info oraz Expressy.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?