Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Lans na rodzinnych piknikach? Jesteśmy za!

| aktualizacja: 30.09.2014 | 0

Co łączy Oliviera Janiaka, Agnieszkę Maciąg, Omenę Mensah i Violę Kołakowską? Dzieci! Nie, nie wspólne. Ale wszyscy oni mają dzieci i chętnie angażują się w promowanie świadomego rodzicielstwa. Lubimy to!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Rodzina i rodzicielstwo są gorącymi tematami. Trafiają na okładki tygodników politycznych, magazynów people (np. Viva!), do głównych wiadomości i programów newsowych. I bardzo dobrze! My jesteśmy za! Im więcej będzie się mówić o mądrym, zaangażowanym rodzicielstwie, tym lepiej!

Pikniki Rossnę w Warszawie i w Łodzi

Jesienią odbyły się dwie duże imprezy promujące właśnie świadome bycie mądrym rodzicem. Ambasadorami wydarzeń (pikniki rodzinne Rossnę) byli Karolina Malinowska i Olivier Janiak, najpiękniejsza chyba para polskich rodziców. Są piękni, znani i mają łatwiej - powiecie? No nie wiem. Mają trzech małych synków, nie mają tłumu niań do pomocy. I wcale tego nie chcą. Chcą być ze swoimi dziećmi i teraz poświęcić im jak najwięcej swojego czasu. Bo takiego straconego czasu z wczesnego dzieciństwa nigdy później nie da się nadrobić...
Nie udają też, że macierzyństwo jest lukrowane, różowe i bezproblemowe. Olivier przyznaje, opieka nad trójką to dzieci hardcore. Karolina też szczerze opowiada nie tylko o wspaniałych chwilach.

Warto przeczytać: Dzieci to jazda bez trzymanki - mówi Karolina Malinowska

I właśnie o to chodzi. Chodzi o mówienie, że bycie z dziećmi jest wspaniałe i trudne jednocześnie. Że są dobre i trudniejsze dni. Ale, tak naprawdę, nic więcej nie jest ważne w życiu.

Gwiazdy, terapeuci, tłumy rodziców

Na rodzinnych piknikach pojawili się m.in. Omena Mensah, Agnieszka Maciąg, Odeta Moro, Agnieszka CegielskaAgnieszka Jastrzebska. Panie dzieliły się swoimi rodzicielskimi doświadczeniami. Godzinami dyskutując z odwiedzającymi wydarzenie innymi matkami.
Zaś Tomasz Karolak i Maciej Musiał oprócz licznych zdjęć i autografów obdarzyli ludzi opowieściami o serialowej rodzince.

O merytorykę spotkania na wielkim edukacyjnym placu zabaw dla dzieci małych i dużych zadbali m.in. Marta Żysko Pałuba i Paweł Zawitkowski - autorytety w dziedzinie psychologii, opieki nad dziećmi. Prowadzili darmowe konsultacje i wykłady.

Zobacz, które ze znanych mam były na pikniku Rossnę >>

Patronami medialnymi pikiników Rossnę byli: Babyonline.pl oraz „Mamo, To Ja”

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?