Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

"Piorun i magiczny dom" - zobacz zwiastun filmu dla dzieci

| aktualizacja: 03.12.2015 | 0

"Piorun i magiczny dom" to bajka, która pokazuje jak zwierzęta i zabawki, podczas nieobecności właściciela, toczą zaciętą walkę o swój dom. Zobacz, jak sobie poradzą.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
Mały kotek Piorun, szukając schronienia przed burzą, przez przypadek trafia do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Staruszek okazuje się bardzo oryginalnym człowiekiem, ponieważ żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka ze swoimi zwierzątkami oraz dużą kolekcją robotów i zabawek, które ożywają.
Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego podstępny członek rodziny spróbuje przekonać go do sprzedaży domu. Współlokatorzy staruszka opracują plan, aby go powstrzymać – zamieniają miejsce zamieszkania w nawiedzony dom, a Piorun odnajduje w sobie moce żeby pomóc nowym przyjaciołom. 

W polskiej wersji językowej usłyszymy m.in. Dominikę Kluźniak, Wiktora Zborowskiego, Jarosława Boberka, Jerzego Kryszaka, Marcina Hycnara i Mateusza Cerana.

Fabuła filmu „Piorun i magiczny dom” oparta jest podobnej produkcji w 4D sprzed około dziesięciu lat. Tego typu film trwa zwykle 10-15 minut (obraz w 3D, który w sali kinowej oddziałuje dodatkowo na inne zmysły). W tym przypadku był to 12-minutowy Haunted House (ang. nawiedzony dom).
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?