Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Pippi Långstrump w Teatrze Nowym

| aktualizacja: 16.03.2012 | 0

18.03.2012r.,godz.11.00 Teatr Nowy im. K. Dejmka w Łodzi zaprasza serdecznie dzieci (7 - 11 lat) na przedstawienie.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
teatr nowy
Czeka tam na nie wrażeń bez liku! Zadba o to Pippilotta Viktualia Firandella Złotomonetta Långstrump. Piegusy i Marchewki przybywajcie!

Któż nie zna Pippi, najsilniejszej dziewczynki na świecie, która potrafi jedną ręką podnieść konia, pogonić policjantów, próbujących zabrać ją do domu dziecka, pokonać groźnego byka i bez strachu karmić duchy?
Przedstawienie jest teatralizacją klasycznej pozycji literatury dziecięcej pióra Astrid Lindgren. To opowieść o dziewięciolatce, której mama nie żyje, a tata zaginął gdzieś na morzach. Rudowłosa, piegowata Pippi mieszka na obrzeżach małego miasteczka w Willi Śmiesznotce tylko z koniem i małpką zwaną Panem Nilssonem. Z workiem pełnym złotych monet świetnie jednak daje sobie radę w życiu, kierując się zawsze dobrem innych. Jej słowa i czyny często obnażają zakłamanie i rutynę dorosłych. Żywiołowa, zadziorna Pippi opowiada niestworzone, podszyte absurdalnym humorem historie i przeżywa wraz ze swoimi przyjaciółmi Tommym i Anniką wiele zabawnych, ale też pouczających przygód.

występują: Kamila Salwerowicz, Gracjan Kielar, Kamila Wojciechowicz, Michał Bieliński, Małgorzata Skoczylas, Barbara Dembińska, Mirosława Olbińska, Jerzy Krasuń, Wojciech Bartoszek, Sławomir Sulej, Paweł Audykowski, Piotr Seweryński, Magda Kaszewska, Wojciech Oleksiewicz Spektakl dla dzieci (7 - 11 lat).

Duża Sala Teatru Nowego im. K. Dejmka w Łodzi
ul. Więckowskiego 15
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?