Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Pisanki, kraszanki, jajeczka - na ludowo i folkowo

| aktualizacja: 13.03.2017 | 0

Czy pisanki, kraszanki i jajeczka wielkanocne w ludowym stylu są nadal trendy? Jak najbardziej! Folkowe ozdoby wielkanocne i dekoracje domu cały czas nie wychodzą z mody. Zobaczcie ręcznie robione i wyjątkowe pisanki wielkanocne.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)

Czy pisanki, kraszanki i jajeczka z ludowymi wzorami i folkowym stylu odchodzą do lamusa? Oczywiście, że nie. Zobaczcie jak pięknie wyglądają i pasują także do nowoczesnych wnętrz! Jeśli nie masz artystycznych zdolności możesz kupić gotowe pisanki w ludowym stylu lub – jeśli chcesz - zainspirować się do stworzenia własnych folkowych ozdób wielkanocnych.

Zobacz także: Urodziło ci się dziecko? Posadź drzewo i wyślij nam zdjęcie!

Kaszubskie wzory w granacie, łowickie wycinanki, opolskie wydrapywane kraszanki

Które pisanki z ludowymi wzorami nam się spodobały nam najbardziej? Przede wszystkim drewniane jajeczka z ludowymi ręcznie malowanymi detalami. Wyglądają świetnie w minimalistycznych misach czy włożone do szklanych wazonów lub naczyń. Jako ozdoba stołu zaaranżowanego na biało, z białą zastawą, będą wyjątkowym kolorystycznym i ożywczym akcentem. Kaszubskie esy-floresy w granacie to kolejne nasze ulubione ozdoby na Wielkanoc – wyglądają bardzo elegancko. Łowickie wycinanki –koguciki naklejane na gęsie jaja są naprawdę wyjątkowe. Warto też wspomnieć o kolorowych opolskich kraszankach wykonanych metodą rytowniczą czyli ręcznie wydrapywanych.

Zobacz też: Wyposażenie domu i środki czystości na bangla.pl

Jakie ludowe wzory na jajkach wielkanocnych uważacie za najpiękniejsze? Który region Polski ma najpiękniejsze pisanki?

Zobacz także:

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?