Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Podaruj 1% – zobacz, komu możesz pomóc!

| aktualizacja: 27.03.2017 | 0

Wypełniasz PIT? Nie zapomnij oddać swój 1 procent podatku na cele charytatywne. Jeśli nie wiesz jak i komu, przedstawiamy ci kilkoro wspaniałych dzieci, podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka, którym twój 1 procent może bardzo pomóc w codziennym życiu oraz sposób, jak to krok po kroku zrobić.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)

Zbliża się czas składania zeznań podatkowych. Od kilku lat możesz przekazać 1 procent ze swojego podatku konkretnej fundacji czy potrzebującej osobie. Nie zapomnij o tym! Gdy coraz więcej z nas przekazuje swój jeden procent na cele charytatywne, okazuje się, że zbiera się potężna kwota!

Dzięki twojemu 1 procentowi, podopieczni fundacji mają fundusze na rehabilitację, leki, sprzęt medyczny czy opiekę profesjonalistów. To bezcenne!  

Jeśli jeszcze nie wiesz, komu przekazać swój 1 procent, poznaj cudowne dzieciaki – podopiecznych Centrum Zdrowia Dziecka, którzy zmagają się z ciężkimi chorobami i bardzo potrzebują funduszy na walkę z nimi. Poniżej też instrukcja, jak przekazać swój 1 procent konkretnej fundacji czy osobie. 
 

Jak oddać 1 procent dla chorego dziecka?

To proste! W zeznaniu podatkowym nie trzeba wpisywać nazwy organizacji, której chcemy oddać swój 1% ani robić przelewów czy wpłat.
Należy tylko wpisać w konkretnej rubryce numer KRS oraz kwotę, jaką przekazujemy danej fundacji. Wypełniając PIT-37 będzie to pole numer 124 i 125. Jeśli przekazujesz 1% na konkretnego podopiecznego, wypełnij także pola 126-128.

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?