Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dla kogo plastyka intymna

| aktualizacja: 29.01.2016 | 0

Kosmetoginekologia to nowa dziedzina medycyny, która zajmuje się plastyką kobiecych narządów płciowych. Kiedy warto skorzystać z pomocy kosmetoginekologa.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(1)
kobieta, ciało
Lekarze praktykujący kosmetoginekologię zajmują się modelowaniem (odsysaniem i wypełnianiem) brzucha, nóg, piersi oraz bioder kobiet i mężczyzn, ze szczególnym uwzględnieniem wzgórka łonowego i narządów intymnych pań. Kosmetoginekologia pokrywa się więc w wielu obszarach z chirurgią plastyczną. „Zwykły” chirurg plastyczny może jednak mieć problemy z naprawianiem zniekształconych i niesprawnych wskutek przebytych porodów narządów rodnych. Wtedy niezbędna okaże się wizyta u kosmetoginekologa.

Gdy krocze jest źle zszyte...

Warto więc się do niego udać, gdy np. krocze jest źle zszyte po porodzie albo niezszyte wcale. Wówczas bowiem rana zarasta tkanką łączną, a to sprawia, że pochwa jest za szeroka, jej ścianki nie są wystarczająco elastyczne i nie stykają się ze sobą, śluzówka wysycha i pochwa robi się podatna na infekcje. To zaś znacząco obniża komfort współżycia – suchość czyni je po prostu bolesnym. Lekarz kosmetoginekolog pomoże także w sytuacji, gdy w pochwie jest nadmiar luzu, powodujący wypadanie członka podczas stosunku czy kiedy pojawi się wysiłkowe nietrzymanie moczu.


ZOBACZ TEŻ: Jak wrócić do sprawności po operacji narządów rodnych?

separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?