Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Hasbro


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
2 oceny

Cena: 130 zł
Opis produktu

Play-doh, Ciastolina Babeczkowy festiwal

Ciastolina Play-doh Babeczkowy festiwal Hasbro to idealny prezent dla dziecka, które skończyło 3. rok życia. Maluch może nie tylko zrobić z ciastoliny wspaniałe, kolorowe babeczki, krakersy oraz cukierki, a później może te wszystkie ciastolinowe słodkości zafundować szaloną jazdę na Diabelskim młynie. 
Zestaw składa się z 5 foremek do babeczek, wałka, talerza, łopatki do ciasta, specjalnej foremki w kształcie namiotu cyrkowego i innej do posypek, widelca, dwóch specjalnych tub Play-Doh i trzech tub Play-Doh Plus.

Zabawka przeznaczona dla dzieci po 3. roku życia. 
 
Oceny użytkowników produktu 

Play-doh, Ciastolina Babeczkowy festiwal

 (2)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Iwona Poreda
Iwona Poreda

2016-04-29 09:34

Najlepsza na rynku !

Moja córka uwielbia kreatywne zabawy z ciastoliną Play-doh. Bardzo pomysłowy produkt zachęcający dziecko do poznawania różnych dziedzin życia. Córka bawi się nimi nawet przez dłuższy czas nie nudząc się przy tym co jest fantastycznym dowodem na to, że jest to ciekawa zabawa rozwijająca zmysły. Zabawa dla całej rodziny!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-02 14:25

Super

Ciastolina Play-doh Babeczkowy festiwal Hasbro świetnie sprawdził się podczas zabawy. Ciastolina jest bardzo dobrej jakości, nie śmierdzi i posiada niezbędne atesty, dzięki którym wiemy, że nasze dziecko bawi się bezpiecznie. Żywe kolory przyciągają wzrok.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?