Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Hasbro


kategoria:

Zabawki kreatywne


Autor: Monika Karbarczyk
Ocena:
7 ocen

Cena: 130 zł
Opis produktu

Play-doh, Ciastolina Babeczkowy festiwal

Ciastolina Play-doh Babeczkowy festiwal Hasbro to idealny prezent dla dziecka, które skończyło 3. rok życia. Maluch może nie tylko zrobić z ciastoliny wspaniałe, kolorowe babeczki, krakersy oraz cukierki, a później może te wszystkie ciastolinowe słodkości zafundować szaloną jazdę na Diabelskim młynie. 
Zestaw składa się z 5 foremek do babeczek, wałka, talerza, łopatki do ciasta, specjalnej foremki w kształcie namiotu cyrkowego i innej do posypek, widelca, dwóch specjalnych tub Play-Doh i trzech tub Play-Doh Plus.

Zabawka przeznaczona dla dzieci po 3. roku życia. 
 
Oceny użytkowników produktu 

Play-doh, Ciastolina Babeczkowy festiwal

 (7)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Wiesława Tomaszewska
Wiesława Tomaszewska

2017-08-25 10:43

super zabawa

Zabawa ciastoliną to świetna zabawa dla całej rodziny. Każde dziecko naśladujące czynności rodziców z wielką chęcią chce tworzyć kulinarne specjały. Tworzenie babeczek sprawia wielką frajdę. Zestaw Babeczkowy festiwal jest bogato wyposażony, daje wiele możliwości. Dzieci dzięki zabawie ciastoliną rozwijają swoje zdolności manualne oraz wyobraźnię. Ciastolina ma piękne żywe kolory, które zachwycają nie tylko dzieci. Tworzenie kolorowych babeczek to zabawa na długie godziny. Trzeba jednak uważać aby po zabawie zebrać wszystką ciastolinę do tubek. W innym wypadku ciastolina wyschnie i nie będzie nadawała się do zabawy. Gdy tak się stanie bez problemu można dokupić nowe tubki z ciastoliną. Ich wybór jest ogromny. Mogą być tubki małe, większe, różnokolorowe, a nawet z brokatem. Można też dokupić inne zestawy do zabawy ciastoliną. Wiele z nich można łączyć z innymi też o tematyce kulinarnej. My posiadamy jeszcze tort oraz maszynkę do robienia ciasteczek. Z takim zestawem można wymyślić wiele zabaw. Można nauczyć dzieci nazw kolorów. Świetny pomysł na interesujący prezent.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Agnieszka Koneczna
Agnieszka Koneczna

2017-08-24 07:49

Szału nie ma

Superprodukt jeśli kupujemy go na prezent ponieważ ja sama swoim dzieciom bym go nie kupiła ze względu na słaba jakość i krótki okres zabawy. Ciastolina bardzo szybko wysycha Co sprawia że dziecko niechętnie się bawię. Dla maluszka który skończył 3 lata wyciągnięcie ciastoliny z foremki bywa naprawdę trudne

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-02 15:17

fajna zabawa

Dzięki ciastolinie dzieci rewelacyjnie spędzają czas na zabawie i tworzeniu niezwykłych rzeczy. Foremki umożliwiają odwzorowywanie kształtów ale także dziecko samodzielnie może formułować kształty i tworzyć różne twory i budowle, zwierzeta, pojazdy i tym podobne. Bardzo fajna forma spędzania czas.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Ewelina Gruca
Ewelina Gruca

2017-04-01 21:51

Fajna i kreatywna zabawa dla dziecka

Ciastolina zachęci każdego malucha do zabawy. Zestaw składa się z wielu elementów. Tworząc słodycze, babeczki itp maluch rozwija swoją kreatywność. Dodatkowo diabelski młyn pobudza jego wyobraźnię. Zestaw jest solidny, nie zostawia plam ani brudu. Nie psuje się. Cena jest adekwatna do jakości.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Izabela Borusińska
Izabela Borusińska

2017-03-30 14:04

Babeczkowa zabawa na całego

Tym razem zestaw babeczkowy. Można zrobić bardzo fajne babeczki oraz je ozdobić. Plusem jest obecność dodatkowych akcesoriów. Dziecko naprawdę się nie nudzi. Po stworzeniu babeczek można je włożyć na diabelski młyn. Ciastolina jest dobrej jakości. Nie brudzi rąk. Nawet rodzic może włączyć się w zabawę.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Iwona Poreda
Iwona Poreda

2016-04-29 09:34

Najlepsza na rynku !

Moja córka uwielbia kreatywne zabawy z ciastoliną Play-doh. Bardzo pomysłowy produkt zachęcający dziecko do poznawania różnych dziedzin życia. Córka bawi się nimi nawet przez dłuższy czas nie nudząc się przy tym co jest fantastycznym dowodem na to, że jest to ciekawa zabawa rozwijająca zmysły. Zabawa dla całej rodziny!

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Barbara Tchórzewska
Barbara Tchórzewska

2015-12-02 14:25

Super

Ciastolina Play-doh Babeczkowy festiwal Hasbro świetnie sprawdził się podczas zabawy. Ciastolina jest bardzo dobrej jakości, nie śmierdzi i posiada niezbędne atesty, dzięki którym wiemy, że nasze dziecko bawi się bezpiecznie. Żywe kolory przyciągają wzrok.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?