Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Dał żonie prezent – wziął udział w symulacji porodu

| aktualizacja: 04.07.2015 | 0

Ofiarował żonie wyjątkowy prezent, ale szybko tego pożałował. Ból, którego doświadczył, był dla niego trudny do zniesienia.

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(4)
Symulacja porodu - mężczyzna doświadcza bólu porodowego
fot. YouTube
Penn Holderness od jakiegoś czasu zastanawiał się, jaki prezent mógłby podarować swojej żonie, by pokazać jej, jak bardzo docenia jej wysiłek związany z ciążą, porodem i wychowaniem dzieci. Uznał, że najlepszym sposobem, będzie doświadczenie bólu porodowego. Zgodził się więc wziąć udział w symulacji porodu. Chciał w ten sposób pokazać swojej żonie, jak bardzo ją kocha i docenia.

Wkrótce jednak pożałował swojego gestu. Doświadczył bólu pojawiającego się na każdym etapie porodu (w skali od 1 do 10). Na filmie wyraźnie widać, że z trudem znosi ból, obecność żony i skupionego wokół niego personelu.

Radość jego żony jest bezcenna. Widać, że nie potrafi opanować śmiechu – mamy nadzieję, że jej zachowanie nie wpłynęło negatywnie na ich małżeńskie relacje.

Po tym doświadczeniu Penn wyznał swojej żonie: "Czułem do ciebie złość, przez cały czas. Nie robiłaś nic, by mnie wesprzeć. Nie rozumiałem, dlaczego tak się zachowujesz". Na co żona odpowiedział mu: "Masz to. Właśnie tak się czułam".

Warto przeczytać: Zdarzają się ucieczki z sali porodowej - wywiad z położną

Zobacz, jak Penn się zachowywał podczas symulacji porodu:Polecamy: Poród rodzinny - z kim do porodu?
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?