Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu

Czarny stolec po tabletkach na podtrzymanie ciąży

| 12.10.2010, aktualizacja: 17.12.2013 | 0

Czy czarny stolec w ciąży może świadczyć o chorobie? Pytamy ginekologa!

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
kobieta, ciąża, brzuszek, łazienka, lustro
Jestem w 11. tygodniu ciąży. Do niedawna brałam tabletki dopochwowe na podtrzymanie ciąży. Od blisko tygodnia załatwiam się na czarno!

Niektóre leki mogą powodować ciemne zabarwienie stolca. Powodują to np. preparaty żelaza. Jednak czarny stolec może być objawem krwawienia z przewodu pokarmowego i koniecznie wymaga konsultacji lekarskiej. Proszę lepiej skontaktować się ze swoim ginekologiem.



dr n. med. Renata Jaczyńska konsultacja: dr n. med. Renata Jaczyńska
Specjalista ginekolog-położnik. Pracuje w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie.
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się




Zapomniałeś hasła?