Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Sangotrade


kategoria:

Inne


Pojemność: 1 ml/g
Autor: Natalia
Ocena:
3 oceny

Cena: 79 zł
Opis produktu

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare kule

Poduszka relaksacyjna longer Sangotrade z motywem w szare kule (groszki) ma 190 cm. Poduszka ma antyalergiczne wypełnienie oraz zdejmowany pokrowiec, który można wyprać. 
Poduszka pozwala każdej przyszłej mamie wygodnie przespać noc, odciąża kręgosłup, zapewnia wygodę przy siedzeniu i leżeniu. Po narodzinach staje się nieocenioną pomocą podczas karmienia dziecka. Specjalne wypełnienie utrzymuje dziecko w wygodnej pozycji zarówno dla malucha jak i rodzica. Długa poduszka uformowana w gniazdko sprawdza się doskonale jako asekuracja, przy pierwszych próbach podnoszenia się i siadania. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy sangotrade.pl
Oceny użytkowników produktu 

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare kule

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Sylwia M.
Sylwia M.

2017-12-12 00:12

Brak słów z zachwytu.

Uwielbiam, kocham... coś cudownego. Co za wspaniała osoba wymyśliła taką wygodę, ile dzięki temu doświadczyłam relaksu i przyjemności, wiem tylko ja sama, no i mój mąż. A może nawet i synek, gdy podkładałam ją pod brzuszek. Bardzo polecam, będziecie zadowolone.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Anna Woś
Anna Woś

2017-11-26 22:21

Świetna

Podczas drugiej ciąży kupił mi ją mąż za poradą teściowej. Niby mała rzecz a cieszy i to bardzo. Czasami na niej spałam, a czasami-pod koniec ciąży podkładałam sobie pod brzuch. Po porodzie zabrałam ją ze sobą do szpitala i karmiłam na niej dziecko. Niezastąpiona dal wszsytkich młodych mam. Ps używam ją nawet teraz gdy dzieci mają katar utrudnaijący im oddychnie podczas snu.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-27 08:17

fantastyczna

jest bardzo wygodna i niezwykle praktyczna. Wspaniale sprawdza sie w użytkowaniu i bardzo pomocna młodej mamie w okresie karmienia. Jest wykonana z dobrego materiału, wygodna zarówno dla dziecka jak również dla karmiącej je mamy. Myślę, ze warto kupić taki produkt, ja przy starszym dziecku nie używałam i przyznam, ze załuję na pewno byłoby mi znacznie wygodniej. Przy drugim maluszku już inaczej wykorzystuje gadżety dostępne dla mam :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?