Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu
producent:

Sangotrade


kategoria:

Inne


Pojemność: 1 ml/g
Autor: Natalia
Ocena:
1 ocena

Cena: 79 zł
Opis produktu

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare kule

Poduszka relaksacyjna longer Sangotrade z motywem w szare kule (groszki) ma 190 cm. Poduszka ma antyalergiczne wypełnienie oraz zdejmowany pokrowiec, który można wyprać. 
Poduszka pozwala każdej przyszłej mamie wygodnie przespać noc, odciąża kręgosłup, zapewnia wygodę przy siedzeniu i leżeniu. Po narodzinach staje się nieocenioną pomocą podczas karmienia dziecka. Specjalne wypełnienie utrzymuje dziecko w wygodnej pozycji zarówno dla malucha jak i rodzica. Długa poduszka uformowana w gniazdko sprawdza się doskonale jako asekuracja, przy pierwszych próbach podnoszenia się i siadania. 

Gdzie można kupić: sklep internetowy sangotrade.pl
Oceny użytkowników produktu 

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare kule

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Magdalena Seweryn
Magdalena Seweryn

2017-05-27 08:17

fantastyczna

jest bardzo wygodna i niezwykle praktyczna. Wspaniale sprawdza sie w użytkowaniu i bardzo pomocna młodej mamie w okresie karmienia. Jest wykonana z dobrego materiału, wygodna zarówno dla dziecka jak również dla karmiącej je mamy. Myślę, ze warto kupić taki produkt, ja przy starszym dziecku nie używałam i przyznam, ze załuję na pewno byłoby mi znacznie wygodniej. Przy drugim maluszku już inaczej wykorzystuje gadżety dostępne dla mam :)

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?