Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Sangotrade


kategoria:

Inne


Pojemność: 1 ml/g
Autor: Natalia
Ocena:
4 oceny

Cena: 79 zł
Opis produktu

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare zygzaki

Poduszka relaksacyjna longer Szare zygzaki Sangotrade to wielofunkcyjna podłużna poduszka w szare zygzaki, o wymiarze 190 cm. 
Poduszka relaksacyjna już w trakcie trwania ciąży pozwala każdej przyszłej mamie wygodnie przespać noc, umożliwia efektywny odpoczynek, odciąża kręgosłup, zapewnia wygodę przy siedzeniu i leżeniu. Po narodzinach staje się nieocenioną pomocą podczas karmienia dziecka.
Specjalne wypełnienie utrzymuje dziecko w wygodnej pozycji, zarówno dla malucha, jak i rodzica. Długa poduszka uformowana w gniazdko sprawdza się doskonale jako asekuracja, przy pierwszych próbach podnoszenia się i siadania. Poduszka longer ma antyalergiczne wypełnienie oraz zdejmowany pokrowiec, który można bez problemu wyprać.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Sangotrade.pl
Oceny użytkowników produktu 

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare zygzaki

 (4)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
ewka92

2017-04-10 13:59

Pomocna nie tylko w ciąży

Poduszka jest wykonana z materiału o wysokiej jakości, kształtem dopasowuje się do wybranej przez nas pozycji. Pomaga w spaniu, umożliwia wybranie komfortowej i wygodnej pozycji. Co jest utrudnione w ostatnich miesiącach gdy brzuszek jest już duży. Później super się sprawdza przy karmieniu, można nią obłożyć malucha żeby nie spadł. Produkt wart swojej ceny.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka

2017-02-28 10:05

Ratuje obolałe plecy

Ta poduszka uratowała moje plecy. W końcowym etapie ciąży, kręgosłup strasznie dawał mi się we znaki, jednak spanie i siedzenie z użyciem tej poduszki sprawiło, że nie doskwierał mi on tak bardzo. Później miała być używana jako poduszka do karmienia, jednak tutaj zupełnie się nie sprawdziła. Po intensywnej eksploatacji w końcu urwał się jeden ze sznurków, jednak to wybaczam, bo całościowo produkt bardzo mi pomógł.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-01-19 13:22

Polecam

Poduszkę relaksacyjną Sangotrade zakupiłam, gdy nie mogłam sobie w nocy znaleźć pozycji do spania. Zapewniała mi wygodę zarówno w czasie nocnego snu jak i dziennych krótkich drzemek. Po porodzie natomiast przez pewny czas pomagała nam przy karmieniu piersią.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2017-01-13 22:42

niezastąpiony!

Poduszka relaksacyjna jest niezastąpiona w ciąży podczas leżenia i spania, czy nawet siedzenia gdy żadna pozycja nie jest wygodna. Pozwala wygodnie się ułożyć, a co ważne jest miękka, wypełnienie przyjemne- w przeciwieństwie do poduszki, którą miałam w pierwszej ciąży. Ta jest rewelacyjna, do tego służy jako poduszka do karmienia i świetnie nadaje się do ochrony siedzącego dziecka. Zatem to zakup na kilka lat;) A wzory wręcz urzekają.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?