Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Sangotrade


kategoria:

Inne


Pojemność: 1 ml/g
Autor: Natalia
Ocena:
3 oceny

Cena: 79 zł
Opis produktu

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare zygzaki

Poduszka relaksacyjna longer Szare zygzaki Sangotrade to wielofunkcyjna podłużna poduszka w szare zygzaki, o wymiarze 190 cm. 
Poduszka relaksacyjna już w trakcie trwania ciąży pozwala każdej przyszłej mamie wygodnie przespać noc, umożliwia efektywny odpoczynek, odciąża kręgosłup, zapewnia wygodę przy siedzeniu i leżeniu. Po narodzinach staje się nieocenioną pomocą podczas karmienia dziecka.
Specjalne wypełnienie utrzymuje dziecko w wygodnej pozycji, zarówno dla malucha, jak i rodzica. Długa poduszka uformowana w gniazdko sprawdza się doskonale jako asekuracja, przy pierwszych próbach podnoszenia się i siadania. Poduszka longer ma antyalergiczne wypełnienie oraz zdejmowany pokrowiec, który można bez problemu wyprać.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Sangotrade.pl
Oceny użytkowników produktu 

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare zygzaki

 (3)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Katarzyna Wysocka
Katarzyna Wysocka

2017-02-28 10:05

Ratuje obolałe plecy

Ta poduszka uratowała moje plecy. W końcowym etapie ciąży, kręgosłup strasznie dawał mi się we znaki, jednak spanie i siedzenie z użyciem tej poduszki sprawiło, że nie doskwierał mi on tak bardzo. Później miała być używana jako poduszka do karmienia, jednak tutaj zupełnie się nie sprawdziła. Po intensywnej eksploatacji w końcu urwał się jeden ze sznurków, jednak to wybaczam, bo całościowo produkt bardzo mi pomógł.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Paulina Willecka
Paulina Willecka

2017-01-19 13:22

Polecam

Poduszkę relaksacyjną Sangotrade zakupiłam, gdy nie mogłam sobie w nocy znaleźć pozycji do spania. Zapewniała mi wygodę zarówno w czasie nocnego snu jak i dziennych krótkich drzemek. Po porodzie natomiast przez pewny czas pomagała nam przy karmieniu piersią.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2017-01-13 22:42

niezastąpiony!

Poduszka relaksacyjna jest niezastąpiona w ciąży podczas leżenia i spania, czy nawet siedzenia gdy żadna pozycja nie jest wygodna. Pozwala wygodnie się ułożyć, a co ważne jest miękka, wypełnienie przyjemne- w przeciwieństwie do poduszki, którą miałam w pierwszej ciąży. Ta jest rewelacyjna, do tego służy jako poduszka do karmienia i świetnie nadaje się do ochrony siedzącego dziecka. Zatem to zakup na kilka lat;) A wzory wręcz urzekają.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?