Babyonline.pl
 
 
Rozwiń menu
producent:

Sangotrade


kategoria:

Inne


Pojemność: 1 ml/g
Autor: Natalia
Ocena:
1 ocena

Cena: 79 zł
Opis produktu

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare zygzaki

Poduszka relaksacyjna longer Szare zygzaki Sangotrade to wielofunkcyjna podłużna poduszka w szare zygzaki, o wymiarze 190 cm. 
Poduszka relaksacyjna już w trakcie trwania ciąży pozwala każdej przyszłej mamie wygodnie przespać noc, umożliwia efektywny odpoczynek, odciąża kręgosłup, zapewnia wygodę przy siedzeniu i leżeniu. Po narodzinach staje się nieocenioną pomocą podczas karmienia dziecka.
Specjalne wypełnienie utrzymuje dziecko w wygodnej pozycji, zarówno dla malucha, jak i rodzica. Długa poduszka uformowana w gniazdko sprawdza się doskonale jako asekuracja, przy pierwszych próbach podnoszenia się i siadania. Poduszka longer ma antyalergiczne wypełnienie oraz zdejmowany pokrowiec, który można bez problemu wyprać.

Gdzie można kupić: sklep internetowy Sangotrade.pl
Oceny użytkowników produktu 

Sangotrade, Poduszka relaksacyjna longer Szare zygzaki

 (1)
ocena całościowa
Jakość produktu
Wartość
Łatwość użycia
Zaloguj się i dodaj opinię
Patrycja Głogowska
Patrycja Głogowska

2017-01-13 22:42

niezastąpiony!

Poduszka relaksacyjna jest niezastąpiona w ciąży podczas leżenia i spania, czy nawet siedzenia gdy żadna pozycja nie jest wygodna. Pozwala wygodnie się ułożyć, a co ważne jest miękka, wypełnienie przyjemne- w przeciwieństwie do poduszki, którą miałam w pierwszej ciąży. Ta jest rewelacyjna, do tego służy jako poduszka do karmienia i świetnie nadaje się do ochrony siedzącego dziecka. Zatem to zakup na kilka lat;) A wzory wręcz urzekają.

Jakość produktu
Łatwość użycia
Wartość
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?