Babyonline.pl
 
 
Gry
Rozwiń menu

Podzespoły szukają obudowy do zamieszkania

| aktualizacja: 08.11.2011 | 0

26.11.2011, godz. 13:13 Warsztat edukacyjny dla najmłodszych w cyklu Familia do kwadratu. Warsztat towarzyszy wystawie "Oczy szukają głowy do zamieszkania".

separator
Wyślij e-mailem
separator
Oceń :
(0)
logo Muzeum Sztuki w Łodzi
Podzespoły to tajemnicze urządzenia, funkcjonalnie niewielkie, które potrzebują okrycia, schowania, obudowy. Połączone tworzą pewną całość, która działa sprawnie o tyle, o ile działa każdy podzespół.
Zwykliśmy rozumieć taki techniczny termin w kontekście urządzenia – komputera, telewizora, radioodbiornika, nawigacji samochodowej. Każde z takich urządzeń powstaje trochę z lenistwa, ale i z ciekawości, czy człowiek da radę ujarzmić swoją codzienność. Czy potrafimy wyobrazić sobie dzień, w którym nie korzystamy z mikrofalówki, pralki, telewizora, samochodu? Jeden dzień pewnie tak. A miesiąc?

Prototypy, jakie na wystawie "Oczy szukają głowy do zamieszkania" prezentują Łukasz Skąpski i Wilhelm Pichler pokazują nam, że można iść krok dalej, że pragnienie wygody nie zna granic.

Uczestnicy warsztatów będą mieli okazję zapełnią podzespołami zaprojektowane od początku obudowy - wszystko na miarę własnych, indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy, że wszystko będzie działało!
Prowadzi Katarzyna Mądrzycka-Adamczyk

ms2, Ogrodowa 19
Obowiązują zapisy. Zgłoszenia pod nr tel. 605 060 063. Telefon czynny w godz. 8:00-16:00.

więcej »
separator
Wyślij e-mailem
separator separator
Komentarze (0)
avatar
X

Logowanie

avatar

Nie masz jeszcze konta ?

Zarejestruj się
Zapomniałeś hasła?